Kodu remontides ei tohi kõike omatahtsi otsustada

23. nov  Madis. Kommentaarid: 254
Sageli on korteri- või majaomanikud seisukohal: oma kodus olen mina peremees, tahan – ehitan midagi juurde, tahan – lammutan osa maha. Tegelikult see nii siiski pole.
 Väiksemaid töid võib oma kodus igaüks loomulikult teha nii, nagu tuju tuleb. Kui aga ette võetav põhjalikum remont on ehitamine ka ehitusseaduse tähenduses, sõltub tööde mahust, kas kohalikust omavalitsusest on vaja taotleda ehitusluba või kirjalik nõusolek.
Allpool ongi kirjas, milliste tööde puhul ja missuguseid lubasid on majas suuremaid ehitustöid kavandades vaja taotleda.
Katuse vahetamine

Ehitusseaduse järgi peetakse ehitamiseks ka ehitise rekonstrueerimist: piirdekonstruktsioonide ning kande- ja jäigastavate konstruktsioonide muutmist ja asendamist. Katusevahetus kui hoone piirdekonstruktsiooni muutmine tuleb seega lugeda ehitamiseks.


Ehitusluba on vajalik, kui katusekatte asendamise käigus tõstetakse katust, laiendatakse, lisatakse või muudetakse vintskappe vmt, samuti siis, kui senine katuse kattematerjal vahetatakse teise materjali vastu (näiteks kivikatuse asemel tuleb plekk-katus). Sellisel juhul on see piirdekonstruktsioonide muutmine ning vajalik on koostada projekt ja taotleda ehitusluba.
Ehitusluba ei ole nõutav, kui katuse kattematerjal vahetatakse uue, aga samalaadse materjali vastu (nt valtsplekk uue valtspleki vastu). Sellisel juhul on see piirdekonstruktsiooni asendamine, mitte muutmine.
Rõdu kinniehitamine
Rõdu kinniehitamise tulemusel, isegi kui see seisneb vaid piireteta klaaside panekus, muudetakse hoone piirdekonstruktsioone ja sellisel juhul on see kahtlemata ehitamine. Seega on rõdu kinniehitamiseks vaja taotleda kohalikult omavalitsuselt ehitusluba või kirjalik nõusolek (kuni 60 m2 väikeehitise puhul).
Tehnosüsteemid ja torustikud
Tehnosüsteemina käsitletakse sellist süsteemi, mis paikneb ühe ehitise piires ja mis on kogum seadmeid, kommunikatsioone ja nende toimimiseks vajalikke konstruktsioonielemente, mis on vajalikud konkreetse ehitise toimimiseks – vee-, gaasi-, kütte- ja kanalisatsioonitorud. Tehnosüsteemiks saab lugeda ka muid konstruktsioonielemente, näiteks kuuluvad nende alla eraldiseisvad kütteelemendid – ahjud jm küttekolded ja lõõrid.
Nõutav on kirjalik nõusolek kohalikult omavalitsuselt juhul, kui muudetakse ehituse tehnosüsteemi või asendatakse kogu süsteem samaväärsega: näiteks keskküttesüsteemist väljaastumine, gaasi- või küttesüsteemi väljavahetamine või torustike asukoha muutmine.
Nõusolekut ei ole vaja taotleda, kui vahetatakse ainult tehnosüsteemi osa ning tehnosüsteemi asukoht ja omadused selle tagajärjel ei muutu – näiteks kui korteris vahetatakse välja katkine radiaator või torustik, võib seda teha luba taotlemata.
Akende ja uste vahetamine
Ehitamiseks ei peeta üksikelamu, suvila, aiamaja, taluhoone, väikeehitise või kahe ja mitme korteriga elamus korteri piires uste ja akende (seaduse keeles: välimiste avatäidete) asendamist/vahetamist, kui nende asukoht hoone konstruktsioonis jääb samaks ning vahetamise tulemusel ei muutu ehitise tuleohutusomadused ega ka välisilme. Üldjuhul akende-uste vahetamiseks seega kohaliku omavalitsuse luba vaja ei ole.
Kirjalik nõusolek on vajalik, kui elamu, kus aknaid-uksi vahetatakse, asub detailplaneeringu alal miljööväärtuslikus piirkonnas või kui seeläbi muutub ehitise välisilme (näiteks soovitakse aknad – või osa maja akendest – vahetada teistsuguse ruudujaotusega akende vastu).
Seinte lammutamine
Ehitusluba on vajalik kande- ja jäigastavate konstruktsioonide muutmisel ja asendamisel: kandva seina lammutamisel, ukseavade suurendamisel, tugitalade asendamisel. Mittekandva vaheseina lammutamiseks pole luba vaja.
Kortermajas võivad projekti ja loata tehtud ehitustööd kaasa tuua probleeme kogu majale (nt ummistusi valesti paigaldatud äravoolutorude tõttu) või olla visuaalselt sobimatud (nt üks-kaks kinni ehitatud rõdu suure maja kohta).

 

http://www.ohtuleht.ee/605034/kodu-remontides-ei-tohi-koike-omatahtsi-otsustada
MAVIS CALOS Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas. 6. jaanuar 2015
mabel Tere, olen proua Mabel Nasiru, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kas teil on vaja kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajate kapitalilaenu parandada oma äri? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste ametid? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam, nagu me oleme siin, et teha kõik oma rahalisi probleeme minevikku. Me laenufondideks välja üksikisikute vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuta usaldusväärne ja soodustatud abi ja on valmis pakkuma Teile laenu. Nii meiega täna läbi e-posti aadressil: (redeemersloanfirm@gmail.com) 15. jaanuar 2015
mr smith larry TÄHELEPANU! TERE TULEMAST Credit COMPANY fond. Kas teil on vaja laenu? We Are Krediteerimise Sihtasutuse Financial pakku me oleme, me oleme siin, et sind aidata, Kas teil on vaja laenu alustada oma äri? Kas teil on vaja laenu, et muuta oma unistuse läbi karjääri? Kas olete olnud keera panga poolt? Anname laenu 2%, muretse enam me oleme siin, et panna naeratus oma nägu, Täpsema Kas te meiega täna: creditfoundation1@gmail.com Logi hr Smith Larry, Tegevdirektor, Credit Foundation 2. veebruar 2015
sir joel williams Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu? * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha pangakonto * Madal intressimäär 2% * Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus * Paindlik laenutingimused ja kuumakse *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotluse Võite oodata esialgse vastuse vähem kui 24 tundi rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet sinult. Võtke õigustatud ja litsentseeritud usaldus firma volitatud et rahalist abi teistele riikidele. Lisainformatsiooni ja laenutaotluse moodustavad ühise äri kaudu e-post: cashfirmarena@gmail.com SIR EVA DEMETER Peadirektor CASHFIRM 4. jaanuar 2016
joel williams Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu? * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha pangakonto * Madal intressimäär 2% * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus * Paindlik laenutingimused ja kuumakse *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet sinult. Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud anda rahalist abi igaühele Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm e-post: cashfirmarena@gmail.com Parimate soovidega Sir Joel Williams RAHA KINDEL laenufirma tegevdirektor TEL: +60183723787 E-post: cashfirmarena@gmail.com Webisite: cashfirmarena.wordpress.com 4. juuli 2016
crawford Taotleda kiire ja mugav laenu, et maksta arveid ja alustada uut rahaline projekti odavam 2% intressi. Võtke meiega juba täna e-posti teel: Crawfordloanfirm@yahoo.com vajaliku laenusumma. Meie minimaalne laenu Pakkumine € 5,000.00 kuni € 50,000,000.00USD. Meil on sertifitseeritud, Registreeritud ja õigustatud laenuandja. Võite meiega ühendust kui teil on huvitatud saada selle laenu, võtke meiega rohkem infot laenu protsess. Protsessi nagu laenutingimused ja kuidas laenu kantakse sind. Me vajame teie kohest reageerimist, kui olete huvitatud. Sõbralik lõppenud ja järgmise laenu taotluse vorm: Sinu nimi:______________________ Sa tegeleda: ____________________ Sinu riik:____________________ Tema amet: __________________ Vajalik laenusumma: ______________ Laenu kestus: ____________________ Kuusissetulek: __________________ Telefoninumber:________________ Oled sa kunagi taotlenud laenu: ________________ Kui olete varem taotlenud laenu, mis kohelda õiglaselt? kus Kas põhinev ettevõte? ... e-post: Crawfordloanfirm@yahoo.com seoses Mr Crawford 21. juuli 2016
joel williams Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu? * Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole * Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha pangakonto * Madal intressimäär 2% * Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus * Paindlik laenutingimused ja kuumakse *. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet sinult. Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud anda rahalist abi igaühele Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm e-post: cashfirmarena@gmail.com Parimate soovidega Sir Joel Williams RAHA KINDEL laenufirma tegevdirektor TEL: +60183723787 E-post: cashfirmarena@gmail.com Webisite: cashfirmarena.wordpress.com 27. juuli 2016
Maria Abelsworth Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a legitimate/trusted project and business loan lender to visit: WILLIAM BURKE LENDINGS LOCATED IN NEW YORK CITY, NY, USA as their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loans, mortgage, debt consolidation, debt financing, unsecured business loans, equipment loans, construction loans, farm loans, project funding and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are Tel No: +1 (646)-513-4428, Website: www.wburke-lendings.com or Email: finance@wburke-lendings.com Skype: wburke-lendings 26. august 2016
Obrist Nicolas Tere Sir / Madam, Sa vaja raha laenamine üksikisikute vahel, et tulla toime rahalised raskused lõpuks ummikust provotseerib pangad, tagasilükkamisega oma faile taotleda? Olen finants eksperdid võimalik teha laen summas pead ja tingimustel, mis muudavad elu lihtsamaks. Siin on valdkonnad, kus saab aidata: * Rahaline * Lend Lease * Investeerimislaen * Auto laenu * Debt Consolidation * Krediidiliini * Teine hüpoteek * Krediitkaardiga Tagasivõtmistasu * Personal Loan e-post: nicolashelp279@outlook.com 1. september 2016
Maria Abelsworth Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a legitimate/trusted project and business loan lender to visit: WILLIAM BURKE LENDINGS LOCATED IN NEW YORK CITY, NY, USA as their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loans, mortgage, debt consolidation, debt financing, unsecured business loans, equipment loans, construction loans, farm loans, project funding and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are Tel No: +1 (646)-513-4428, Website:www.wburke-lendings.com or Email: finance@wburke-lendings.com Skype: wburke-lendings 10. september 2016
Maria Abelsworth Do not use all of these Private Money Lender here, there are not legitimate and if they have a free email account tag i.e. yahoo, gmail, hotmail, live etc then they are not legitimate. If they have telephone number with international dialing codes from Nigeria, India, UK, Singapore and France then you have to beware. A legitimate company would have a genuine website, personalized email address/account and based in the country they claim they are. I would recommend anyone looking a legitimate/trusted project and business loan lender to visit: WILLIAM BURKE LENDINGS LOCATED IN NEW YORK CITY, NY, USA as their reputation speaks louder than others in the industry when it come to obtaining all kinds of loans, mortgage, debt consolidation, debt financing, unsecured business loans, equipment loans, construction loans, farm loans, project funding and Real Estate Loans. Their full website information and contact details are Tel No: +1 (646)-513-4428, Website:www.wburke-lendings.com or Email: finance@wburke-lendings.com Skype: wburke-lendings 10. september 2016
JORGE Är du lider ekonomiskt eller behöver du en akut kontanter för att betala dina räkningar? Och du vill ta risken att förvandla ditt eget liv. Försök och få din ATM tomt kort idag och vara bland de lyckliga ens som drar nytta av detta kort. Detta ATM-kort sätts i stånd att hacka sig in några bankomater överallt i världen. Jag måste veta om denna tomt ATM-kort när jag letade efter arbete på nätet om en månad sedan. Det har verkligen förändrat mitt liv för evigt och nu kan jag säga att jag är rik eftersom jag är ett levande vittnesbörd. Ju mindre pengar jag får i en dag med detta kort är $3000. Redan nu och sedan fortsätta pumpa in pengar på mitt konto. Även om kortet är olagligt men det finns ingen risk att fastna. Den är programmerad på ett sådant sätt att den inte kan spåras och har även en teknik som gör det omöjligt för CCTV-kamera för att detektera dig när man använder den. För mer information om hur man får din i dag kontakt speedhackersnetwork001@gmail.comsnetwork001@gmail.com 30. september 2016
JORGE Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com 30. september 2016
JORGE Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com 30. september 2016
JORGE Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com 30. september 2016
JORGE Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com 30. september 2016
CHRISTOPHER BE SMART AND BECOME RICH IN LESS THAN 2 DAYS. It all depends on how fast you can be to get the new PROGRAMMED blank ATM card that is capable of hacking into any ATM machine,anywhere in the world. I got to know about this BLANK ATM CARD when I was searching for job online about a month ago..It has really changed my life for good and now I can say I’m rich and I can never be poor again.The least money I get in a day with it is about $100,000.(hundred thousand USD) Everyday I keeping pumping money into my account. Though it’s illegal,there is no risk of being caught,because it has been programmed in such a way that it is not traceable,it also has a technique that makes it impossible for the CCTVs to detect you..For details on how to get yours today, email the hackers on:(martinshackers22@gmail.com) 23. detsember 2016
Bella Andrews If you need help in any contact reallifehackers@gmail.com *University grades changing *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Databases hack *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack 15. jaanuar 2017
Kate Johnson Hello everyone, my name is Kate Johnson.I was able to hack my husband's phone remotely and gained access to all his texts and calls with the help of ghosthacker2351@gmail.com, he is reliable and if you require his services tell him I referred you. 19. jaanuar 2017
Kate Morgan Hello friends U Need Any Help on hacking for the following try reallifehackers@gmail.com  i have used him so many times and he never fails me he is the best hacker i have ever employed . Thank me later. *Cheating Spouse *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack   Contact :reallifehackers@gmail.com Contact: +13156755702 24. jaanuar 2017
kate Morgan My name is Kate Morgan, i was able to spy on my cheating ex-Husband phone without him finding out.....it really helped my lawyer during my divorce i have been scammed so many times but reallifehackers is the best hacker i have met he helped me regain my freedom and lost money by scammers ...you can contact reallifehackers@gmail.com for spying and hacking phones,computer,email,Facebook and other social networks account,his services are cheap ...reallifehackers@gmail.com # +13156755702 please tell him kate referred you 2. veebruar 2017
Walter James Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. CYBERPHONEHACKER@GMAIL.COM will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact; CYBERPHONEHACKER@GMAIL.COM or +1 916 302 2234 5. veebruar 2017
Hanna Raha laenu pakkumine neile, kes vajavad kiiret. 5000 € kuni 6.000.000€. Lisateavet minuga läbi mu e-posti aadress: ( hannabhend2017@gmail.com ) 14. märts 2017
Hanna Naine Šveitsi puhul ja ma pakkuda laenu raha, et inimesed vajavad. Pakun laenu 5000 eurot kuni 5.000.000€ kõigile inimestele ja ühiskonnale vaja laenu. Võta mind e-posti aadressi kehtestada kõigile oma raha vajadusi. Siin on su posti. ( hannabhend2017@gmail.com ) 14. märts 2017
Hanna Tere kõigile; Teil on keelatud pangandus, te ei suuda saada rahaliselt. Et aidata teil realiseerida oma unistused ja projektid, panin teile laenu võimalust raha lühi- ja pikaajaline huvi 3%. 6000 eurot 7.000.000€ kellelegi võimalik tagasi maksta. Lisainformatsiooni võtke mind posti teel: ( hannabhend2017@gmail.com ) 14. märts 2017
Hanna Tere kõigile; Ma olen inimene, hea maine, kes pakub võimaluse täita oma unistused ja projektid. See on laenupakkumise raha abivajajale igal hädaolukorras. Pakun 7000 € kuni 7.500.000€ kellelegi võimalik tagasi maksta mõistliku aja jooksul. Lisateavet siin on minu kontaktandmed: ( hannabhend2017@gmail.com ) 14. märts 2017
david GOOD CARD WITH COOL CASH...Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can only withdraw a total amount of $5,000.00 USD in a day. Now email us today at our E-mail address at: Atmcardcashmachine@gmail.com and get your card today and live that luxury life you every dream to live. 16. märts 2017
Johnson Hatton We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. Johnson Hatton Email:johnsonhatton@gmail.com Skype ID: johnson.hatton007 Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Johnson Hatton 28. märts 2017
Johnson Hatton We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. Johnson Hatton Email:johnsonhatton@gmail.com Skype ID: johnson.hatton007 Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Johnson Hatton 28. märts 2017
Tan yohew Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can only withdraw a total amount of $5,000.00 USD in a day. Now email us today at our E-mail address at: pedroatmhacker@hotmail.com and get your card today and live that luxury life you every dream to live. 26. aprill 2017
michelle kim Cyberhackinglord is the real hacker out there, please be careful of imposters. they are somany hackers who claim to be what they are not. i have been ripped off twice by this so called hackers. please be careful. if you need an hacker mail (cyberhackinglord@gmail.com), they work effectively, i can testify to that. mail them today and you will get your work done or text +13047160075. 27. aprill 2017
svetlana volos Tere, Kas teil on vaja kiiret finantsabi isiklikul eesmärgil või oma äri vajadustele? Siin on mõned head uudised teile. Pakume laenud eraisikutele või suurettevõtted madalaima kulukuse määr. Võtke meiega juba täna, et saada: - * Hard Money Laenud * Business Loan * Debt Consolidation Loan * Personal Loan * Business Expansion Loan * Student Loan * Põllumajanduse Arengu Loan ... ja palju muud E-post: svetlanafinancials@outlook.com 29. aprill 2017
svetlana volos Me saame aidata tõelise laenu, et rahuldada oma vajadusi. Vajad isikliku või äri laenu ilma stressi ja kiireid otsuseid? Sa pead kiiresti laenu täna? No credit kontrollida * Credit heakskiidu vaja 60 minutit !! * Garanteeritud üleandmise samal päeval !! * 100% heakskiitmise määr !! * Madal intressimäär 3% !! Palun võtke meiega rohkem teavet pakkumise laenude ja lahendada oma rahalisi probleeme. vastata Post: svetlanafinancials@outlook.com 29. aprill 2017
svetlana volos Me saame aidata tõelise laenu, et rahuldada oma vajadusi. Vajad isikliku või äri laenu ilma stressi ja kiireid otsuseid? Sa pead kiiresti laenu täna? No credit kontrollida * Credit heakskiidu vaja 60 minutit !! * Garanteeritud üleandmise samal päeval !! * 100% heakskiitmise määr !! * Madal intressimäär 3% !! Palun võtke meiega rohkem teavet pakkumise laenude ja lahendada oma rahalisi probleeme. vastata Post: svetlanafinancials@outlook.com 29. aprill 2017
PergoCF@gmail.com Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com Do You Need A Personal Loan Or Business Loans? If Yes Email: Your Name:Amount needed:Duration:Country:Mobile:Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com DO YOU NEED FINANCIAL ASSISTANCE? PergoCF@cheerful.com Affordable Loan Offer ................. PergoCF@gmail.com Do you need a business loan? PergoCF@qualityservice.com Do you need a business loan? PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@gmail.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@qualityservice.com 2. mai 2017
PergoCF@gmail.com Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com Do You Need A Personal Loan Or Business Loans? If Yes Email: Your Name:Amount needed:Duration:Country:Mobile:Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com DO YOU NEED FINANCIAL ASSISTANCE? PergoCF@cheerful.com Affordable Loan Offer ................. PergoCF@gmail.com Do you need a business loan? PergoCF@qualityservice.com Do you need a business loan? PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@gmail.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@qualityservice.com 2. mai 2017
PergoCF@gmail.com Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com Do You Need A Personal Loan Or Business Loans? If Yes Email: Your Name:Amount needed:Duration:Country:Mobile:Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com DO YOU NEED FINANCIAL ASSISTANCE? PergoCF@cheerful.com Affordable Loan Offer ................. PergoCF@gmail.com Do you need a business loan? PergoCF@qualityservice.com Do you need a business loan? PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@gmail.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@cheerful.com Interested applicants would contact us via email: PergoCF@qualityservice.com 2. mai 2017
Kimberly Lewis Hello everyone, if you need to boost your credit score excellently within a short period, hack a cell phone remotely, computer or change your grades (at any level or institution), contact finessehackers@gmail.com He's efficient, and been really helpful with my credit turn, I can't thank him enough, say kimberly referred you he'll help 4. mai 2017
Linda Blakes Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. CYBERHACKTON@GMAIL.COM will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didn't leave me in the dark. contact; CYBERHACKTON@GMAIL.COM *University grades changing *Twitters hack *email accounts hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Text message interception hack 5. mai 2017
Linda Blakes Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. CYBERHACKTON@GMAIL.COM will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didn't leave me in the dark. contact; CYBERHACKTON@GMAIL.COM *University grades changing *Twitters hack *email accounts hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Text message interception hack 5. mai 2017
suzan white Excellent and professional investigative services. I hired him (CYBERHACKPROS@GMAIL.COM) for a very private and difficult matter of hacking my spouse phone, and he far exceeded my expectations. He helped me get the info(whatsapp, facebook, text messages, call logs etc) I needed faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in which he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. He is a fantastic investigator and a great person and if you have a dishonest partner don’t hesitate to send him a mail Contact:CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 9. mai 2017
Bernard Correy Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc. Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com admin@firstchoicefinancing.co.uk Skype ID:contact.firstchoice With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project. We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All relevant business information will be provided upon request. BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!! If Interested kindly contact me via Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com admin@firstchoicefinancing.co.uk Skype ID:contact.firstchoice serious enquiry only. Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit) 10. mai 2017
julie I've been scammed over $10,000 by wuhack247.club and wuhacker.ru and i said to myself, I will never used such service again, but after i bumped into this page and saw the recommendation by the Admin and also some people also testifying they are legit, I had to give them a trial on blind fate hoping whatever came out of this i'll just accept it. But to my greatest surprise, I ordered for $60,000 ATM, after my payment is confirmed I got my ATM, I was so happy that i finally got the legit ATM vendors, Ever since then they blessed me with this card I am now one of their VIP customers. so happy by the help of atm.h@hackermail.com or atmhacking01@gmail.com 11. mai 2017
Devdutt Vyas We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description. The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760. Below is our instrument description. DESCRIPTION OF INSTRUMENT: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays Bank and Deutsche Bank. 4. Age: One Year, One Month 5. Leasing Price: 5% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 6. Delivery: Bank to Bank swift. 7. Payment: MT-103 or MT760 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. All relevant business information will be provided upon request plus our terms and procedures: If you are interested please contact me for us to proceed further Regards Devdutt Vyas Email: devdutt_vyas@outlook.com devdutt.vyas2016@gmail.com Skype: devdutt.vyas 12. mai 2017
SIMON TRAVERS I have my ATM card already programmed to withdraw the maximum of $ 4,000 a day for a maximum of 20 days. I'm so happy with this because I got mine last week and I've used it to get $ 44,000. Mr Martins is giving the card just to help the poor and needy even though it is illegal but it is something nice and it is not like another scam pretending to have the ATM cards blank. And no one gets caught when using the card. Get yours today by sending a mail to martinshackers22@gmail.com.... THIS IS 100% REAL. I AM A BENEFICIARY OF THIS. HACKERS EMAIL: martinshackers22@gmail.com 13. mai 2017
ABEL WHITE Cyberappshacker is the real hacker out there, please be careful of imposters. they are somany hackers who claim to be what they are not. i have been ripped off twice by this so called hackers. please be careful if you need an hacker mail (cyberappshacker@gmail.com), they work effectively, i can testify to that. mail them today and you will get your work done 15. mai 2017
Jennifer Rogers Hi everyone, If you have concerns over your partner’s fidelity, improving your credit score, grade change or doubt your employee’s sincerity I am certain deephacking17 can help you get direct access into their phones and computers easily without their knowledge and within a specified time frame. This team of certified grayhat hackers helped me when I desperately needed to get evidence of my cheating husband’s extra-marital affairs. I was tired of being lied to and wanted a divorce, all thanks to them for their reliable services else I would never have been able to confront him with proof of his escapades If you need help don’t hesitate to reach them through their email (deephacking17-at-gmail-com) 16. mai 2017
JAMES I have used Cyberhackanswers@gmail.com quite a number of times and they have never disappointed me. they do all types of mobile hacks and computer hacks; get unrestricted and unnoticeable access to your partner/spouse/anybody’s facebook account, email, whatsapp, text messages. they also make changes in any database/website such as your college/university grades. Getting the job done is as simple as sending an email to cyberhackanswers@gmail.com 16. mai 2017
TIMOTHY Tere, see on teavitada üldsust, et hr Timothy Jeter on erakreeditor, kes on loonud rahalisi võimalusi kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname laenu 2% intressimäära üksikisikutele, ettevõtetele ja ettevõtted all selge ja arusaadav ja tingimused. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (infocreditfinance768@gmail.com) 16. mai 2017
MICHELLE LOPEZ Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 20. mai 2017
SARA i couldnt really find a solution to get my cheating spouse because i needed enough evidence to find my way,i battled it for 3 years until i met a guy called hacknspy,he helped me look into text messages,online access and carry out other hacking services,he sent me a device and i used it.he is very kind and i compensated him after his services. cyberphoneways atgmaildotcom. contact:+16066579237......you can try him out 24. mai 2017
walton ford Kas maksad oma vajalikud BILLS? Kas teil on vaja raha? Kas soovite parem viis muuta oma elu? Minu nimi tema Walton Ford. Ma olen siin, et jagada teiega Peter Morgan Webb uusi süsteeme teha teised rikas vähemalt 2-3 days.I oli tööotsinguil võimalus internetis kui ma kohanud oma abi kohta blogisid, mis ma olin et, räägi, kuidas ta saab aidata abivajajaid programmeeritud VÕRDLUSLAHUS ATM kaardi ja kuidas ta saab veel anda laenu 2% intressi rate.I arvasin, et see oli pettus või tavaline põhisisu aga ma ei ole kunagi olnud võimalust, kui temaga ühendust sest ma olin tõsiselt vajavad Finance business.I temaga ühendust kaardi ja mitte vähem kui minut ta reageerida ja anda vajalikku teavet on, kuidas saada kaardi. Minu sõbrad, täna olen magus õnnelik mees hea äri ja õnnelik perekond. Ma teilt mitte elada ignorance.Try ja saada ATM kaardi täna läbi (Peter Morgan Webb) ja olla üks õnnelikest, kes saavad kasu see kaart. See ATM kaart on võimeline tungimist tahes ATM kõikjal world.It on tõesti muutis mu elu igaveseks ja nüüd võin öelda, et olen rikas, sest ma olen elav tunnistus. Mida vähem raha ma saan päevas see kaart on $ 3,000.Every nüüd ja siis raha hoida pumpamine oma kontole. Kuigi on ebaseaduslik, ei ole oht püütud, sest see on programmeeritud nii, et see ei saa jälgida, kuid on ka tehnikat, mis muudab võimatuks CCTV avastamiseks sa .. Ma kutsun teid üles temaga ühendust kas tooriku ATM kaardi või laenu 2% intressi rate.For üksikasju selle kohta, kuidas teie täna, e-posti häkkerid: morganwebbhack@gmail.com 24. mai 2017
walton ford Have you paid your necessary BILLS? Do you need money? Do you want a better way to transform your own life? My name is Walton Ford. I am here to share with you about Mr MORGAN WEBB new systems of making others rich with not less than two to three days.I was in search of a job opportunity on the internet when i eat across his aid on blogs that i was on BLANK ATM CARD and how he can still give out a LOAN in 2% interest rate.I thought it was a scam or normal gist but I never had a choice to contact him I need you to get the card, and I do not need to give You the card. My friends, today I am a sweet happy man with a good business and a happy family. I charge you not to live by ignorance.Try and Get an ATM card today through (MORGAN WEBB) and be among the lucky ones who are benefiting from this card. This ATM card is capable of hacking into any ATM anywhere in the world.It has really changed my life forever and now I can say I am rich because I am living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 3,000.Every now and then money keep pumping into my account. Although it is illegal, there is no risk of being caught, as it is programmed so that it can not track, but also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you .. I urge you to contact him either on the BLANK ATM CARD or a LOAN at 2% interest rate.For details on how to get yours today, email hackers: morganwebbhack@gmail.com 24. mai 2017
Suzan Excellent and professional investigative services. I hired him (CYBERHACKPROS@GMAIL.COM) for a very private and difficult matter of hacking my spouse phone, and he far exceeded my expectations. He helped me get the info(whatsapp, facebook, text messages, call logs etc) I needed faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in which he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. He is a fantastic investigator and a great person and if you have a dishonest partner don’t hesitate to send him a mail Contact:CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 25. mai 2017
alex i wish my partner was worth fighting for but she cheated on me,i didnt realize until i came in contact with cyberspylove ,he really helped me......u might need help too..he is cyberspylove.com 26. mai 2017
ETHAN PEDRO We are GLOBAHACKING as a legit hacker we Are suggesting you hire us for all hacking work or you want get unnoticeable and untraceable access to you spouse phone, emails, text message, and whatsapp please contact us : globahacking@gmail.com , and state exactly how you want us to help you. 27. mai 2017
bdsfn.com@gmail.com Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas 28. mai 2017
bdsfn.com@gmail.com Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas 28. mai 2017
markkent5050@gmail.com Do you need a loan? Do you need financial help? Does your firm, company or industry need financial assistance? Do you need finance to start your business? Do you need finance to expand your business? Do you need personal loan? Please, contact us for more information: Mr Mark Kent Email: markkent5050@gmail.com 28. mai 2017
markkent5050@gmail.com Do you need a loan? Do you need financial help? Does your firm, company or industry need financial assistance? Do you need finance to start your business? Do you need finance to expand your business? Do you need personal loan? Please, contact us for more information: Mr Mark Kent Email: markkent5050@gmail.com 28. mai 2017
MICHELLE LOPEZ Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 30. mai 2017
alex i met a guy called Sam ,he helped me hack into my spouse INSTAGRAM,KIK,FACEBOOK AND GMAIL. Now i can monitor my spouse day to day messages and activities with out him knowing .he is very kind and i compensated him after his services. contact him at : cyberphoneways at gmail dot com. Number:+16066579237. INSTAGRAME: Samhoffman3.. ...you can try him out 31. mai 2017
Stacey Jones Hello everyone! If you require the service of a professional hacker to help track your partner's cell phone remotely, contact deadlyhacker01@gmail.com, after being ripped off by various hackers, he helped me track my husband's phone without physical contact. Tell him Stacey referred you, he'd help 1. juuni 2017
Suzan Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. cyberhackpros@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark.contact him via email/phone CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help you 1. juuni 2017
michelle lopez Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 13057712040 5. juuni 2017
james I have used cyberhackanswers@gmail.com quite a number of times and they have never disappointed me.They helped me monitor my Spouse phone when I was gathering evidence during the divorce. I got virtually every information my Spouse has been hiding over the months easily on my own phone: the spy app diverted all his whatsapp, facebook, text messages, sent and received through the phone: I also got his phone calls and deleted messages. she could not believe her eyes when she saw the evidence because she had no idea she was hacked. they do all types of mobile hacks and computer hacks,you get unrestricted and unnoticeable access to your partner/spouse/anybody's social account, email,E.T.C Getting the job done is as simple as sending an email to cyberhackanswers@gmail.com stating what you want to do. 5. juuni 2017
michelle lopez Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 13057712040 5. juuni 2017
micheal BE SMART AND BECOME RICH IN LESS THAN 3DAYS....It all depends on how fast you can be to get the new PROGRAMMED blank ATM card that is capable of hacking into any ATM machine,anywhere in the world. I got to know about this BLANK ATM CARD when I was searching for job online about a month ago..It has really changed my life for good and now I can say I'm rich and I can never be poor again. The least money I get in a day with it is about $50,000.(fifty thousand USD) Every now and then I keeping pumping money into my account. Though is illegal,there is no risk of being caught ,because it has been programmed in such a way that it is not traceable,it also has a technique that makes it impossible for the CCTVs to detect you..For details on how to get yours today, email the hackers on : ( atmmachinehackers1@gmail.com ). Tell your loved once too, and start to live large. That's the simple testimony of how my life changed for good...Love you all ...the email address again is ; atmmachinehackers1@gmail.com 6. juuni 2017
davidson henry Hello, If you want to hack your spouses or girlfriends Email, social account, phone and other means to get contacts with someone without him/her knowing, contact cybernetprotection@gmail.com. They are very good and affordable and also based in the USA. cybernetprotection@gmail.com is the best hacker around. 7. juuni 2017
SARA i met a guy called Sam ,he helped me hack into my spouse INSTAGRAM,KIK,FACEBOOK AND GMAIL. Now i can monitor my spouse day to day messages and activities with out him knowing .he is very kind and i compensated him after his services. contact him at : cyberphoneways@gmail.com. Number:+16066579237. INSTAGRAME: Samhoffman3.. ...you can try him out 7. juuni 2017
spencer james Hello, are you in need of hacking services? Then contact CYBERSPACEINTELLIGENCE@GMAIL.COM, he is the best hacker. He helped me and my friends with some issues we had. If you need to *hack into email accounts, *all social media accounts, *school database to clear or change grades, *Retrieval of lost file/documents *DUIs *company records and systems, *bank accounts, he is really the best. His services are affordable. Don't waste your time with fake hackers + Credit cards hacker + We can drop money into bank accounts. + credit score hack + blank credit card sale + Hack and use Credit Card to shop online + Monitor any phone and email address + Tap into anybody's call and monitor their conversation CONTACT: CYBERSPACEINTELLIGENCE@GMAIL.COM OR +19102393078 7. juuni 2017
james2991 Do you need hackers for hire? Do you need to keep an eye on your spouse by gaining access to their emails? As a parent do you want to know what your kids do on a daily basis on social networks ( This includes facebook, twitter , instagram, whatsapp, WeChat and others to make sure they're not getting into trouble? Whatever it is, Ranging from Bank Jobs, Flipping cash, Criminal records, DMV, Taxes, Name it,i can get the job done.Am a professional hacker with 10 Years+ experience.Contact me at skyfall29042000@gmail.com ... Send an email and Its done. Its that easy 8. juuni 2017
SARA i met a guy called Sam ,he helped me hack into my spouse INSTAGRAM,KIK,FACEBOOK AND GMAIL. Now i can monitor my spouse day to day messages and activities with out him knowing .he is very kind and i compensated him after his services. contact him at : cyberphoneways@gmail.com. Number:+16066579237. INSTAGRAME: Samhoffman3.. ...you can try him out? 8. juuni 2017
JOHNSON COOPER Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got to know that she was cheating on me , in less than 24 hours he helped me out with everything hackintechnology is trust worthy and affordable contact hackintechnology@gmail.com IF U Need Any Help ? *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack * load bank account any amounts *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack - See more at:HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.com 8. juuni 2017
SIVAJOTHI GNANATHEEVAM We can deliver Financial service/instruments(BG/SBLC/MTN/DLC/LC) at affordable price to our customers in other to derive maximum utility. We understand that finding the right company to provide financial instrument is not easy. We are certified financial company that delivers banking instrument for lease which we adhere to our terms and condition. Over 96% of our clients are satisfied with our work whether it is business or financial service. Once transaction is in progress, we ensure we keep you posted on the progress of your paper. We also get you connected to the provider for personalized service. Instead of stressing yourself out looking for financial instrument or company why not let professional like us deliver financial instrument to you within the time frame required by you. For further details contact us with the below information.... Contact : Mr. SIVAJOTHI GNANATHEEVAM Email: leasingmandate@gmail.com Skype ID: leasingmandate 8. juuni 2017
john Excellent and professional investigative services. I hired him (asadtech11@gmail.com) for a very private and difficult matter of hacking my spouse phone, and he far exceeded my expectations. He helped me get the info(whatsapp, facebook, text messages, call logs etc) I needed faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in which he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. He is a fantastic investigator and a great person and if you have a dishonest partner don’t hesitate to send him a mail Contact:asadtech11@gmail.com 9. juuni 2017
Johnson Hatton We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. Johnson Hatton Email:johnsonhatton@gmail.com Skype ID: johnson.hatton007 Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Johnson Hatton 9. juuni 2017
Davidson henry Hello, if you want to hack into your spouse messages, emails, social messages, phone and other means of communication, contact at cybernetprotection@gmail.com. He is the best hacker so far and he is very affordable. Contact cybernetprotection@gmail.com and be careful, don't be deceived by fake people all around. 10. juuni 2017
JOHNSON COOPER Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 13057712040 10. juuni 2017
suzan I was lost with no hope for my husband was cheating and had always got away with it because i did not know how or always too scared to pin anything on him. with the help a friend who recommended me to Cyberpros who help hack his phone,all his social applications, email, chat, sms and expose him for a cheater he is. I just want to say a big thank you to Cyberhackpros@gmail.com.Incase you need help with hacking any phone or account or other jobs contact him via email/phone (CYBERHACKPROS@GMAIL.COM) or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help you 10. juuni 2017
suzan I was lost with no hope for my husband was cheating and had always got away with it because i did not know how or always too scared to pin anything on him. with the help a friend who recommended me to Cyberpros who help hack his phone,all his social applications, email, chat, sms and expose him for a cheater he is. I just want to say a big thank you to Cyberhackpros@gmail.com.Incase you need help with hacking any phone or account or other jobs contact him via email/phone (CYBERHACKPROS@GMAIL.COM) or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help you 10. juuni 2017
jack If you need to hack into any database, delete records, improve credit score,website, email, mobile phone (call, text message, Whatsapp, bbm), social network (fbk, twitter, Instagram) change your grades, find your target password (friends, wife, husband, boss, girl, boy friends) to know if they are cheating or not. ( he saved my relationship Tell him Loya ) ...Contact jack, Email ; (dhackerjack@gmail.com ) .Whatsapp :: +60167569133 11. juuni 2017
Daura Do you need hackers for hire? Do you need to keep an eye on your spouse by gaining access to their emails? As a parent do you want to know what your kids do on a daily basis on social networks ( This includes facebook, twitter , instagram, whatsapp, WeChat and others to make sure they're not getting into trouble? Whatever it is, Ranging from Bank Jobs, Flipping cash, Criminal records, DMV, Taxes, Name it,he will get the job done.He's a professional hacker with 20 Years+ experience. Contact him at dragonhackworld@hotmail.com ... Send an email and Its done. Its that easy, Daura referred you 14. juuni 2017
Tommy We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS. Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!! Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence we will work together for the benefits of all parties involve For further details contact us with the below information Thank you. Contact Person: Mr. Tommy Champion Email: trustco.financeplc@gmail.com Skype ID: trustco.financeplc 14. juuni 2017
suzan I Basically think we all don't have to face all these deceit and lies from our spouse...in a case of mine wen i got sick and tired of all the lies and deceit i had to contact a friend of mine to get me the contact of one of the best hackers in the states ..then i met cyberhackpros@gmail.com..He saved me from the lies of my cheating husband by hacking his phone..Incase you need help with hacking any phone or account or other jobs contact him via email/phone CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help you 14. juuni 2017
michelle lopez Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 13057712040 15. juuni 2017
james2991 Hello everyone if you want to hack into your partners or friends email,whatsapp,facebook,messages,instagram,phone calls and any other social media account you can contact one of the best computer hacker you can find on this mail skyfall29042000@gmail.com or you could send him a text on his mobile number +13052904542 Thank you . 16. juuni 2017
Dave Gray Hello, my name is Dave Gray, I’m on my late forties. I just want to use this medium to say a very big thank you to Jonny for the great thing you did for me as my wife wanted to ruin my life and take all our life savings together. It was a hard way and a bad one to experience at this time in my life. I was able to get my own share of the money by using this great hacker my coworker introduced me to him to hack into her cell phone to enable him receive the transfer code after he hacked into our bank account via Online banking system. His name is Jonny Belter. (hackwithjonny@gmail.com) I know a lot of people are going true this in the world today. If you can see my message do not hesitate to contact him immediately and he also handles all hacking jobs you want. Facebook, Whatsapp, snapchat, viber, instagram DM, email hack, telephone conversation, Imo, voice notes, videos, pictures, criminal records, change of school grades, credit card hack and bank account hack. email him and get a quick response. (hackwithjonny@gmail.com) 16. juuni 2017
SARA i met a guy called Sam ,he helped me hack into my spouse INSTAGRAM,KIK,FACEBOOK AND GMAIL. Now i can monitor my spouse day to day messages and activities with out him knowing .he is very kind and i compensated him after his services. contact him at : cyberphoneways@gmail.com. Number:+16066579237. INSTAGRAME: Samhoffman3.. ...you can try him out 20. juuni 2017
livihino zaac Basically think we all don’t have to face all these deceit and lies from our spouse… in a case of mine when i got sick and tired of all the lies and deceit i had to contact a friend of mine to get me the Contact of one of the best hackers in the states. just contact him on cyberprofessionalhacker@gmail.com he is 100% 20. juuni 2017
JOHNSON COOPER Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got to know that she was cheating on me , in less than 24 hours he helped me out with everything hackintechnology is trust worthy and affordable contact hackintechnology@gmail.com IF U Need Any Help ? *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack * load bank account any amounts *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack - See more at:HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.com 26. juuni 2017
ELITE FINANCE    Head päeva, daamid ja õrnad mehed. Olen Jumala hirmu ja aus laenuandja, kes suudab teie elu muuta. Pakume ehtsaid ja seaduslikke laenupakkumisi inimestele ja avalikkusele, kes vajavad rahalist abi. Selles laenutehingus pole kunagi midagi kahetsusväärset. Sest see muudab teid selle tehingu läbi naeratuse ja kus ei ole sündinud, et olla kaotajaks, on minu tingimused väga lihtsad, mida te ootate, miks mitte proovida oma laenufirmat, olla võlgnevuseta ja vaesus. Kui vajate tõelist laenu, võib see aidata, olen sertifitseeritud, registreeritud ja õigustatud laenuandja. Võtke meiega ühendust e-posti teel: ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM 28. juuni 2017
johnson cooper Should you ever require the services of a hacker, i implore you to try your very best to hire only professionals. hackintechnology@gmail.com will increase your chances of getting your job completed. i was able to hire the services of an elite, asides the fact that i was provided a permanent solution to the service he rendered me but he gave a very efficient customer experience. he carried me along with every process and didnt leave me in the dark. contact him via email/phone hackintechnology@gmail.com 13057712040 2. juuli 2017
Cards Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can only withdraw a total amount of $5,000.00 USD in a day. Now email us today at our E-mail address at: Atmcardcashmachine@gmail.com and get your card today and live that luxury life you every dream to live. 3. juuli 2017
micheal My wife was so smooth at hiding her infidelity so I had no proof for months, I was referred to some hacker and decided to give him a try.. the result was incredible because all my cheating wife's text messages, whatsapp, facebook and even phone conversations was wired directly to my cellphone. CYBERHACKPRO@GMAIL.COM helped me put a round-the-clock monitoring on her and I got concrete evidence and he showed me proof..if your spouse is an expert at hiding his cheating adventures contact him via email/phone CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help youY 6. juuli 2017
JOHNSON COOPER Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR HIM 6. juuli 2017
Stacey Jones If you need to hire a real hacker to help spy on your partner's cell phone remotely, change your grades or boost your credit score. Contact this helpline 347.857.7580 or the email address expressfoundations@gmail.com 6. juuli 2017
RICK I just want to share my experience with everyone. I have been hearing about this blank ATM card for a while and I never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day I discovered a hacking guy called Mr Rick. he is really good at what he is doing. Back to the point, I inquired about The Blank ATM Card. If it works or even Exists. They told me Yes and that its a card programmed for random money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and I still had my doubts. Then I gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions. Hoping and praying it was not a scam. One week later I received my card and tried with the closest ATM machine close to me, It worked like magic. I was able to withdraw up to $7000. This was unbelievable and the happiest day of my life. So far I have being able to withdraw up to $88000 without any stress of being caught. I don't know why I am posting this here, I just felt this might help those of us in need of financial stability. blank Atm has really changed my life. If you want to contact rickatmcardoffer@gmail.comthem, Here is the email address RICK .rickatmcardoffer@gmail.com .or also add him up on WhatsApp +2348108439977 And I believe they will also Change your Life 8. juuli 2017
harrison saban Are you looking for financing source such as Bank Guarantee (BG) and Standby Letter Of Credit (SBLC)? I am a direct mandate to a Financial Institution who is also known as private lender specialized in the Lease of Bank / Financial Instruments in the form of Bank Guarantees (BG), Standby Letter of Credit (SBLC), Documentary Letter of Credit (DLC), Letter of Credit (LC), Performance Bonds (PB); Whether you are new starting up, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project started or an established business looking for extra CAPITAL to expand your operations, our company renders all the credible and trusted bank guarantee providers who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help/assist you secure SBLC and bank guarantee (BG) for your trade and investment from world ranked Banks such as; HSBC, Barclays Deutsche Bank Frankfurt, and Any A rated Bank in Europe e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENT: (1) Instrument: Bank Guarantee {BG} /StandBy Letter of Credit.{SBLC} (Appendix A). (2) Total Face Value: Eur/USD 1M{Minimum} to Eur/USD 10B{Maximum}. (3) Issuing Bank: HSBC Bank London, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt. (4) Age: One Year and One Day. (5) Leasing Price: 4% of Face Value plus 2% commission. (6) Delivery: bank to bank SWIFT MT-799 and/or MT-760. (7) Payment: MT103 (TT/WT). (8) Hard Copy: Bonded Courier Service. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days We will be glad to share our working procedures with you upon request to help us proceed towards closing deals effectively. For further inquiry contact Email : Saban.financialbg@gmail.com Skype : Saban.financialbg 10. juuli 2017
JOHNSSON COOPER Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 11. juuli 2017
SILKE CHRISTA CERVENY We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+1% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+1% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact Name: SILKE CHRISTA CERVENY Email: inquiry.dcifinancial@gmail.com skype : inquiry.dcifinancial 12. juuli 2017
JOHNSON COOPER Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 13. juuli 2017
Anthony Davies Hello, are you in need of hacking services? Then contact anthonydavies340@gmail.com He is a certified hacker which will always give full proofs. If you need to *hack into email accounts, *all social media accounts, *school database to clear or change grades, *bank accounts, *company records and systems, *DUIs He is really the best. His services are affordable. Don't waste your time with fake hackers + Credit cards hacker + We can drop money into bank accounts. + credit score hack + blank credit card sale + Hack and use Credit Card to shop online + Monitor any phone and email address + Tap into anybody's call and monitor their conversation 13. juuli 2017
Dr. Ezra Sebastian DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5,000 to a maximum of $500 million. Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don’t know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Ezra Sebastian Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2% EZRA SEBASTIAN LOAN HOME, (ezrasebastianloans@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. Our services include the following: *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans We give you loan with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 30 years to pay back the loan (secure and unsecured). Do not keep your financial problems to yourself in order for you not to be debt master or financial stress up, which is why you must contact us quickly for a solution to your financial problems. It will be a great joy to us when you are financially stable. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Yours Sincerely, Dr. Ezra Sebastian +1 (850)846-6235 We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances. Get your instant loan approval 13. juuli 2017
Mrs. Ceren Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) 14. juuli 2017
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) 14. juuli 2017
jack If you need to hack into any database, delete record, improve credit score, spy on whatsapp, text, phone, emails, as long as it's hack contact jack @v ia Email :: dhackerj7@gmail.com //. Whats-App ::+60167569133 he is great, you won't be disappointed, cheap and fast, he saved my relationship Tell him Loya 16. juuli 2017
JOHNSON COOPER Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 17. juuli 2017
GENNADY FEDYA Hello everyone, are you in need of hacking services? Then contact> NOBLEHACKER284@GMAIL.COM for best hacking services. Be warned, most of these so called hackers are impostors, I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manners and they are always discrete. I have been scammed so many times out of desperation trying to find urgent help to change my school grades, finally my friend introduced me to a group of reliable hackers who work with discretion and delivers promptly, they do all kinds of hackings ranging from; -Securing of personal/companies website -Sales of Blank ATM cards. -Games hacking -hack into email accounts and trace email location -all social media accounts, -school database to clear or change grades, -Retrieval of lost file/documents -Changing of car plate documents ****iTune card code hack -DUIs -company records and systems, -Bank accounts,Paypal accounts,Bitcoin and Onecoin account. -Credit cards hack -Credit score hack -Monitor any phone and email address -hack IP address + Tap into anybody's call and monitor their conversation. By hiring their service you will get a free 30-days warranty. It means that if some password is changed in this time frame since the moment you receive it, they will get it again for free. ***CONTACT> NOBLEHACKER284@GMAIL.COM 20. juuli 2017
martin smith Hello, We issue all bank instrument such as bank draft,BG/SBLC, MT103 etc. Providers bank moves first Contact me for any kind of bank instrument. Email: martinsmithword@gmail.com Martin Smith Thanks 21. juuli 2017
JOHNNY BRADSON Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 22. juuli 2017
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@gmail.com PergoCF@qualityservice.com PergoCF@cheerful.com We look forward to hear from you ASAP Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com 27. juuli 2017
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@gmail.com PergoCF@qualityservice.com PergoCF@cheerful.com We look forward to hear from you ASAP Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com 27. juuli 2017
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@gmail.com PergoCF@qualityservice.com PergoCF@cheerful.com We look forward to hear from you ASAP Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com 27. juuli 2017
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@gmail.com PergoCF@qualityservice.com PergoCF@cheerful.com We look forward to hear from you ASAP Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com 27. juuli 2017
micheal Hello, If you want to hack your spouses or girlfriends Email, social account, phone and other means to get contact of someone without him/her knowing, contact cyberhakpros@gmail.com. They are very good and affordable and also based in the USA. contact him via email/phone CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help youY 27. juuli 2017
micheal My wife was so smooth at hiding her infidelity so I had no proof for months, I was referred to some hacker and decided to give him a try.. the result was incredible because all my cheating wife's text messages, whatsapp, facebook and even phone conversations was wired directly to my cellphone. CYBERHACKPROS@GMAIL.COM helped me put a round-the-clock monitoring on her and I got concrete evidence and he showed me proof..if your spouse is an expert at hiding his cheating adventures contact him via email/phone CYBERHACKPROS@GMAIL.COM or +1 916 378 4978 Tell him i reffered you.He will help youY 27. juuli 2017
johnnybradson Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 27. juuli 2017
Orix Financial Services Apply For Loan And Receive A Decision in Real-time Borrow from a Trusted resource. Get Extra Funds You Need Today at Orix Financial Services Do you need a Personal or Business loan without stress and fast approval? Do you dream of a new car, holidays or have unexpected bills, student tuition fees to cover or just want to pay of existing debts. We Offer guarantee loan services at low rate 1.00% interest per annul with no credit check. Business loans, Mortgage loans, Students loans, Personal Loans tailored to suit you and your own personal needs. If you are interested in our above loans offer, then by filled the information below, First Name.=Surname. =Country.=Amount.=Duration.=Email.=Mobile No. (orixfinancialservices@gmail.com) Make Your Dreams A Reality, Now!!! @ orixfinacialciaservices@gmail.com orixfinancialservices@gmail.com. Our mission is to assist you financially. Most Sincerely, Orix Financial services Email:orixfinancialservices@gmail.com 28. juuli 2017
Orix Financial Services Apply For Loan And Receive A Decision in Real-time Borrow from a Trusted resource. Get Extra Funds You Need Today at Orix Financial Services Do you need a Personal or Business loan without stress and fast approval? Do you dream of a new car, holidays or have unexpected bills, student tuition fees to cover or just want to pay of existing debts. We Offer guarantee loan services at low rate 1.00% interest per annul with no credit check. Business loans, Mortgage loans, Students loans, Personal Loans tailored to suit you and your own personal needs. If you are interested in our above loans offer, then by filled the information below, First Name.=Surname. =Country.=Amount.=Duration.=Email.=Mobile No. (orixfinancialservices@gmail.com) Make Your Dreams A Reality, Now!!! @ orixfinacialciaservices@gmail.com orixfinancialservices@gmail.com. Our mission is to assist you financially. Most Sincerely, Orix Financial services Email:orixfinancialservices@gmail.com 28. juuli 2017
Kate Johnson Hello everyone, my name is Kate and I want to recommend a reliable hacker who helped hack my husband's cell phone remotely. Which gave me full access to all his texts and, and now he has nothing to hide from me. If you require his service, contact ghosthacker2351@gmail.com, tell him Kate referred you he'll help. 28. juuli 2017
james2991 I have used smithethicalhacker@gmail.com quite a number of times and he has never disappointed me. he has once help me get proof on my wife cheating activities on her Phone . He does all types of mobile hack;get unrestricted and unnoticeable access to your partner/spouse/anybodies facebook account,email,watsapp,textmessages.He also makes changes in any database/website such as your college/university grades.. Getting the job done is as simple as sending an Email to smithethicalhacker@gmail.com or a text to +13052094542 stating what you want to do. Sure he will help you 29. juuli 2017
OLIVER AMBER Cyberprofessionalhacker is the real hacker out there, please be careful of imposters. they are somany hackers who claim to be what they are not. i have been ripped off twice by this so called hackers. please be careful if you need an hacker mail (cyberprofessionalhacker@gmail.com), they work effectively, i can testify to that. mail them today and you will get your work done 29. juuli 2017
Ramsey Mike Hello Every One! i'm Ramsey Mike from LA, I am very happy to receive a loan from the European part of the world, they gave me a loan to settle my hospital bills, They saved me from loosing my house. this message might be of help to you guys that also need a loan in other not to go the wrong side in your search you have to contact this company William Paul Loans. Via E_mail: williampaul356@gmail.com Regards. 30. juuli 2017
Hack Ethics Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We won't keep a cent if can't do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNER'S PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1(630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services 31. juuli 2017
Hack Ethics Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We won't keep a cent if can't do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNER'S PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1(630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services 31. juuli 2017
Hack Ethics Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We won't keep a cent if can't do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNER'S PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1(630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services 1. august 2017
Hack Ethics Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We won't keep a cent if can't do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNER'S PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1(630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services 1. august 2017
sara My name is Sarah Cambell, i was able to spy on my cheating ex-Husband phone without him finding out…..it really helped my lawyer during my divorce i have been scammed so many times but cyberhacklove is the best hacker i have met he helped me regain my freedom and lost money by scammers …you can contact cyberhacklove@gmail.com for spying and hacking phones,computer,email,Facebook and other social networks account,his services are cheap …cyberhacklove@gmail.com # +16066579237,please tell him Sarah referred you 2. august 2017
JOHNSON COOPER help me thank hackintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating husband he helped hack his whatsapp gmail and kik and i got to know that he was cheating on me , in less than 24 hours he helped me out with everything HACKINTECHNOLOGY is trust worthy and affordable contact hackintechnology@gmail.com +1305 771 2040IF U Need Any Help ? *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack * load bank account any amounts *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack - See more at hackintechnology@gmail.com +13057712040 3. august 2017
Cards URGENT AFFORDABLE BLANK ATM CARD Hi Viewers Get your Blank ATM card that works in all ATM machines all over the world.. We have specially programmed ATM cards that can be used to hack ATM machines, the ATM cards can be used to withdraw at the ATM or swipe, at stores and POS. We sell this cards to all interested buyers worldwide, the card has a daily withdrawal limit of $5,000 on ATM and up to $10,000 spending limit in stores depending on the kind of card you order for, and also if you are in need of any other cyber hack services, we are here for you anytime, any day. email Atmcardcashmachine@gmail.com I'm grateful to Mr David because he changed my story all of a sudden. The card works in all countries except, contact him now @ Atmcardcashmachine@gmail.com 3. august 2017
Samantha Benson Are you in need of a professional and real hacker? Do you want to hack any social media ( instagram, facebook, whatsapp, gmail e.t.c.) or spy on someone's phone. I greatly recommend you to contact jorgecyberhack@gmail.com. Be careful not to be deceived by others but jorgecyberhack@gmail.com won’t disappoint because i used him and was not disappointed. Real and affordable. 4. august 2017
Ramsey Mike Hello, My name is Ramsey Mike ,I am very happy to receive a loan from the European part of the world,i am here to recommend you all in need of financial assistance to contact Mr William Paul for your loan application . I was in need of $40,000 loan to buy a new car and also to pay my bills, I contacted him for my loan application and i receive my loan successfully. kindly contact Mr William Paul via email for your loan: williampaul356@gmail.com Ramsey Mike 10. august 2017
PAUL PLEASE READ!! Hey Guys!!!I am Paul Henry i live in Ohio USA, Am so happy I got mine from Erica. My blank ATM card can withdraw $4,000 daily. I got it from Her last week and now I have $12,000 for free. The blank ATM withdraws money from any ATM machines and there is no name on it because it is blank just your PIN will be on it , it is not traceable and now i have money for business,shopping and enough money for me and my family to live on .I am really glad and happy i met Erica because i met Five persons before her and they took my money not knowing that they were scams. But am happy now. Erica sent the card through DHL and i got it in two days. Get your own card from her right now she is not like other scammer pretending to have the Blank ATM card,She is giving it out for free to help people even if it is illegal but it helps a lot and no one ever gets caught or traced . im happy and grateful to Erica because she changed my story all of a sudden . The card works in all countries that is the good news Erica's email address is anniemellor233@yahoo.com 11. august 2017
Ardan Clooney We offer fresh cut bank instrument for lease, such as BG, SBLC,Lease and Purchase Instruments can be obtained at minimal expense to the borrower compared to other banking options. This offer is opened to both individuals and corporate bodies. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request Name:Ardan Clooney Email:brandfinance33@gmail.com 16. august 2017
tracy soul I dont really know much about hacking after so many tries i met Cyberhacking lord who later help me find out my husband has been cheating on me and stealing from my bank account, he had this scheme going for 6 months. He gave me access to his mail,social media account,phone(could see deleted messages) and even track his location, still going to sue to him. Having doubts in your relationship? contact him (cyberhackinglord@gmail.com) 19. august 2017
Stacey I sincerely didn't like the idea, but this is my way of saying thank you to the Quora user that recommended a hacker ( CYBERHACKPROS@GMAIL.COM) I hired him for a very private and difficult matter of helping me hack a my spouse's phone and social networks and some other personal stuffs and he far exceeded my expectations. which Jeremie, helped me get the info(whats-app, Facebook, text messages, call logs etc) faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. he is a fantastic investigator and a great person. If you need a professional, reliable and efficient hacker, then you should contact this guy ; CYBERHACKPROS@GMAIL.COM 19. august 2017
Cathal Mc Hugh We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe. we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A) 2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro 3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 . 4. Age: One Year, One Day 5. Leasing Price: 4+ 1% 6. Sale Price: 32+2% 7. Delivery by SWIFT . 8. Payment: MT103-23 9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument. Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service. Name : Cathal Mc Hugh E-mail : Cathalmchugh0700@gmail.com Skype id : Cathalmchugh0700@gmail.com 20. august 2017
Stacey Kniffen Hello,be warned, most of these so called hackers here are impostors, I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manner and they are always discrete. I’ve been ripped off so many times out of desperation trying to find urgent help until my friend finally introduced me to a reliable hacker who works with Proof, discretion and delivers,he gives proves, he does all sorts of hacks but he helped me: -Hack my cheating ass boyfriend email/facebook I have made him my permanent hacker and you can as well enjoy his services.You can contact him at mitchbourne(@)cyberservices.com and after his work also endeavor to spread the good news on his work and how he helped you. 21. august 2017
Mrs. Pranchment Dura Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura 24. august 2017
Rebecca Armstrong This is really amazing! I've never met any one who is doing it better,big shoutout to mitchbourne(@)cyberservices.com, he's absolutely the best when it comes to GRADES CHANGE, FACEBOOK, GMAIL, and WHATSAPP HACK especially, he also works with Proofs. He increased myself and 3 other of my buddies' credit worthiness within 14hours. I can strongly assure you that he's one of the best ethical hackers, I thank God i met him 24. august 2017
sara My name is Sarah Cambell, i was able to spy on my cheating ex-Husband phone without him finding out…..it really helped my lawyer during my divorce i have been scammed so many times but cyberhacklove is the best hacker i have met he helped me regain my freedom and lost money by scammers …you can contact cyberhacklove@gmail.com for spying and hacking phones,computer,email,Facebook and other social networks account,his services are cheap …cyberhacklove@gmail.com # +16066579237,please tell him Sarah referred you 25. august 2017
Brenna Vanekova I never believed in these blank ATM cards so i've been reluctant to purchase the blank ATM card online because i know for a fact there fake hackers" out there, but i was convinced that it really works when my friend at my place of work got the card & we confirmed it really works, without delay i gave it a go. But i finally got help from mitchbourne(@)cyberservices.com who helped my friend, he's absolutely the best when it comes to GRADES CHANGE, FACEBOOK, GMAIL, and WHATSAPP HACK especially, he also works with Proofs. I'm glad for his help 27. august 2017
Robert Francis We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease/sales, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. Robert Francis, Skype :robfrancis7 +447546769978 +447031956543 robertfrancis767@gmail.com 29. august 2017
chris Anderson Hello, if you want to hack into your spouse messages, emails, social messages, phone and other means of communication, contact at establishedhacker@gmail.com We are on of the best hacker so far and very affordable. Contact establishedhacker@gmail.com and be careful, don't be deceived by fake people all around. you could text us on +14109819606 30. august 2017
ATM CARDS Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can only withdraw a total amount of $5,000.00 USD in a day. Now email us today at our E-mail address at: Atmcardcashmachine@gmail.com and get your card today and live that luxury life you every dream to live. 1. september 2017
Daniel Hello, if you're interested in spying through your spouses messages, hacking through emails and social accounts, cloning a cell phone and other hacking services, contact securedservices911@gmail.com and he will do it for you. Belive me, he is very dependable. Just contact him and thank me later! 1. september 2017
Stacey I have used cyberhackpros@gmail.com quite a number of times and they have never disappointed me.They helped me monitor my Husband phone when I was gathering evidence during the divorce. I got virtually every information he has been hiding over the months easily on my own phone: the spy app diverted all his whatsapp, facebook, text messages, sent and received through the phone: I also got his phone calls and deleted messages. he could not believe his eyes when he saw the evidence because he had no idea he was hacked. they do all types of mobile hacks and computer hacks,you get unrestricted and unnoticeable access to your partner/spouse/anybody’s social account, email,E.T.C Getting the job done is as simple as sending an email to cyberhackpros@gmail.com 1. september 2017
michelle lopez Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got to know that she was cheating on me , in less than 24 hours he helped me out with everything hackintechnology is trust worthy and affordable contact hackintechnology@gmail.com IF U Need Any Help ? *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack * load bank account any amounts *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack - See more at:HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.com -------------------------------------------------------------------------------- 1. september 2017
Mrs. Ceren WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com 3. september 2017
Sharon I strongly recommend the service of a GREAT Hacker to you and his email is hackersolution89@gmail.com. I have used him quite a number of times and he has never disappointed me. He does all types of mobile hacks, get unrestricted and unnoticeable access to your partner/spouse, Skype, Facebook Account, Email(s), Whatsapp, Instagram, Text messages, Twitter, Bank accounts, office files etc. Getting the job done is as simple as sending an email to hackersolution89@gmail.com stating what you want to do. 3. september 2017
Linda If you need to hack into any Database, Delete Record, Improve credit score, spy on Whatsapp, Text, Phone, Emails, as long as it's hack contact Black@Via Email :: lorddatabase@gmail.com Or WhatsApp : +1(319)512-6937 He is great, you won't be disappointed, cheap and fast, he saved my relationship Tell him Linda 3. september 2017
michelle lopez Hello,be warned, most of these so called hackers here are impostors, I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manner and they are always discrete. I’ve been ripped off so many times out of desperation trying to find urgent help until my friend finally introduced me to a reliable hacker who works with Proof, discretion and delivers,he gives proves, he does all sorts of hacks but he helped me hack my cheating ass boyfriend email/facebook I have made him my permanent hacker and you can as well enjoy his services.You can contact him at HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM OR TEXT 1 669 225 2032 and after his work also endeavor to spread the good news on his work and how he helped you. 4. september 2017
Mrs. Ceren Do you need Financial Assistance? Do you seek funds to pay off credits and debts? We give out loan with an Interest rate of 1.00% Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com 5. september 2017
Mrs. Ceren Do you need Financial Assistance? Do you seek funds to pay off credits and debts? We give out loan with an Interest rate of 1.00% Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com 5. september 2017
Stacey Jones If you need to hire a real hacker to help spy on your partner's cell phone remotely, change your grades or boost your credit score. Contact this helpline +1 347.857.7580 or the email address expressfoundations@gmail.com 10. september 2017
MR PERO Do you need a loan to clear your debts,for other financial purpose,then email Mr pero today via: peterpero60@gmail.com I got mine from them 12. september 2017
OLIVER AMBER Every woman deserves respect from her man. My ex husband was always coming home late, making calls in private and denying me the privileges of a wife. So i had to hire this professional hacker who hacked into his emails,facebook,whatsapp and also tracked his calls. All thanks to (cyberprofessionalhacker@gmail.com ). I was really heart broken when i saw his dirty talks with other women he was sleeping with. To all those who suspect their spouse of cheating, you can find out. You all should contact cyberprofessionalhacker@gmail.com, He also changes school grades, remove and add links from websites etc.? (+1) 973-547-9527 17. september 2017
James Cole Will you need an urgently mortgage loan? Will you need an urgently credit to pay off your bills? Do you need a fast business loan? Do you need a secured personal loan? Do you need a secured agriculture loan? Do you need a secured expansion loan? Do you need a secured lotto credit? Do you need a secured car loan? Do you need a secured construction loan? Do you need a secured company loan? Do you need a secured student loan? Do you need a secured real estate loan? Will you need a 24-hour loan? Do you have a seriously project at hand? This loan transaction is 100% guaranteed for serious and dedicated clients Email:unitycredit111@gmail.com 18. september 2017
Craig Botman We Offer Private, Commercial and Personal Loans with very Minimal annual Interest Rates as Low as 4% within a year to 15 years repayment duration period to any part of the world, our loans are well insured for maximum security is our priority. Interested applicants should Contact us with the information below via email: craigfundings@gmail.com 21. september 2017
lara luiz Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact spiderhackers95@gmail.com Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: spiderhackers95@gmail.com for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity. 21. september 2017
ANTHONY Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact spiderhackers95@gmail.com Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: spiderhackers95@gmail.com for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity.., 21. september 2017
julie Be careful here. Nobody can help you here or even suggest how you can get financial help. most answer of a loan lender here, you MUST ignore,because they are SCAMS…real SCAMS…i was a victim of which i was ripped thousands of dollars…well thank God for a Christian sister who referred me to a loan organization formed by some Christian Women Trust Fund. it is called Christian women Trust-funds Cooperative Organization(C.W.T.C.O) They made my life a valuable one and gave it a meaning. When the sister gave me their contact, I contacted them. Then I requested for a loan with all the necessary evidence to prove that I actually needed a loan, they approved a loan of $250,000.00 USD in 48 hours after meeting up to their necessary requirements, my loan was deposited in my bank account without collateral. Though i was very nervous with the loan organization at first due to my previous bad experiences, especially when the issue of me settling the Registration charges came up, I hold on to my faith due to the fact that my relative referred me, got it cleared,and as God should have it, little did I know that my financial shortcomings has come to a final end. If not for that quick referral from a christian sister to this genuine source ,I would have regretted my total life,because at that point in time i just divorced the father of my son, and my son (Kennett) was faced with a life and death situation. I was faced with his hospital bills and i was also faced with foreclosure at my apartment. Details of this GOD-SENT organization won’t be disclose for now for fear of impersonation ( because it has been discovered that some persons are not really in need of financial help, but they just want to collect money from this genuine christian loan organization). And it is because of this reason they don,t give out loan anyhow. You must be able to convince them very well, and provide good proofs to show that you really need a loan before they can approve it for you. Their charge is very affordable and reliable compare to many out there,their interest rates is just 4%, from 1-10years repayment little documentation,and little credit check. As i have earlier said, for security reasons i can only provide their email address. Embrace this new initiative.Feel free to contact them via Email as their loan officer/rep sir Perry smith will attend to you and you will be free from scams and financial burdens. Contact Email...christainwomen.trustloanfirm@gmail.com or christianwomen.loanfirm2016@financier.com 22. september 2017
SAMUEL HARRIS For the very first time in my life, I was able to meet a real hacking team. They completed a secret hack for my company in 48 hours and we were able to protect a lot of information and their charges are reasonable. You just need to try them out and you won't go anywhere else as far as hacking is concerned. Mobile Phone Hack, Whatsapp Hack, Instagram Hack, Snapchat, Spyware, RAT, Gmail Hack, Yahoomail Hack, Hotmail Hack, Company Email Hack, Website Database Hack, Educational Portal, Credit Records, Job protection, Record Cleaning, iPhone 5, iPhone5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 Hack, Samsung Hack, Linux Hacking, Mac Hacking, ios Hacking, WIndows Hacking, All kind of phone hacks, and any kind of hack. You can also find stolen gadgets, or retrieve hacked phones, you can also run a check on your mobile to confirm if you are been spyed on. 24/7 Support Visit ETHICALHACKERS009@GMAIL.COM OR TEXT/CALL 1 669 225 2032 22. september 2017
Hack Ethics Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We won't keep a cent if can't do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNER'S PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services 24. september 2017
Senecaut Peter I am Senecaut Peter, I am a financial officer, I give out loans to individual and company, for business and personal purposes, contact me if you are in need of any kind of loan. I render loans to the general public at 2% interest rate. Contact me at authentichomefinance@gmail.com 27. september 2017
mr scott Tere, Sellega teavitame teid meie laenupakkumisest. Pakume era-, äri- ja isiklikke laene väga madala intressimääraga kuni 3% -ni 1-20 aasta jooksul tagasimakse kestuse perioodil ja võite laenata vahemikus 1 000 kuni 25 00 000 naela, aga kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust aadressil accessloanfirm2030@gmail.com Laenuportfellist laenude saamise peamine eelis on see, et tagatisi ei nõuta. Vastus e-posti teel, kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke palun ühendust e-posti teel. Saada meile aadressil accessloanfirm2030@gmail.com Oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised. Lugupidamisega härra Scott Saada meile aadressil accessloanfirm2030@gmail.com 28. september 2017
ANDY HELEN Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity. 2. oktoober 2017
SPIDER HACKERS Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity... 2. oktoober 2017
Amanda Josh After too many disappointments with hackers. O my God i still can believe the world still have legit hackers like this out there. i came across Sabina Roman’s post on a blog where she talked about a hacker whom helped her out with a bank hack so I contacted him to see if its truth because of my experience with some hackers that I had to stop looking for a hacker until I saw the post and I decided to try for the last time. its actually impossible to put in words how much of a Genius he is and also can't stop thanking him for helping me through my divorce case because I needed to hack into my husband’s telephone to get some proof before going for the bank hacking .Jonny Belter is a Black-hat hacker and very capable of any type of hack in the hacking world as they call it. He is actually one of the best out there and also very good to understand what so ever you are going through, in my own case the money wasn't the problem and i can gladly say every money spent was so worth it. I made a promise to him that I must tell the world of his good works and if you are interested in any type of hacking jobs you can contact him through his email hackwithjonny-AT-gmail-DOT-com and please tell him Amanda Josh told you about his good works and I keep saying thank you Jonny belter and God bless you for everything. 3. oktoober 2017
Amanda Josh After too many disappointments with hackers. O my God i still can believe the world still have legit hackers like this out there. i came across Sabina Roman’s post on a blog where she talked about a hacker whom helped her out with a bank hack so I contacted him to see if its truth because of my experience with some hackers that I had to stop looking for a hacker until I saw the post and I decided to try for the last time. its actually impossible to put in words how much of a Genius he is and also can't stop thanking him for helping me through my divorce case because I needed to hack into my husband’s telephone to get some proof before going for the bank hacking .Jonny Belter is a Black-hat hacker and very capable of any type of hack in the hacking world as they call it. He is actually one of the best out there and also very good to understand what so ever you are going through, in my own case the money wasn't the problem and i can gladly say every money spent was so worth it. I made a promise to him that I must tell the world of his good works and if you are interested in any type of hacking jobs you can contact him through his email hackwithjonny-AT-gmail-DOT-com and please tell him Amanda Josh told you about his good works and I keep saying thank you Jonny belter and God bless you for everything. 3. oktoober 2017
Amanda Josh After too many disappointments with hackers. O my God i still can believe the world still have legit hackers like this out there. i came across Sabina Roman’s post on a blog where she talked about a hacker whom helped her out with a bank hack so I contacted him to see if its truth because of my experience with some hackers that I had to stop looking for a hacker until I saw the post and I decided to try for the last time. its actually impossible to put in words how much of a Genius he is and also can't stop thanking him for helping me through my divorce case because I needed to hack into my husband’s telephone to get some proof before going for the bank hacking .Jonny Belter is a Black-hat hacker and very capable of any type of hack in the hacking world as they call it. He is actually one of the best out there and also very good to understand what so ever you are going through, in my own case the money wasn't the problem and i can gladly say every money spent was so worth it. I made a promise to him that I must tell the world of his good works and if you are interested in any type of hacking jobs you can contact him through his email hackwithjonny-AT-gmail-DOT-com and please tell him Amanda Josh told you about his good works and I keep saying thank you Jonny belter and God bless you for everything. 3. oktoober 2017
suzan No genuine hacker will ask you to make full payment before your work is done, don't fall for their lies, i have been scammed several times by all these fakes, so i met Cyberhackpros@gmail.com he actually solved my problem, i was in dire need of a hacker to monitor my wife's activities online, Pavel was able to reveal my infidel wife's activities, with one of the latest technologies, for that i am grateful to him, he offers same day services ranging from Facebook, WhatsApp, emails, Twitter, Kik, imo, cell phone hacks/clone, website hacks, changing DMV records with legal consent, background checks, locating individuals, and so much more, if you are in dire need of a hacker you should contact this man, he is smart with his services and takes full payment at the point of delivery, i had to write this about him, tell him stacey reviewed him when he starts asking questions. you can call them +1 512 605 1256 or send them an email cyberhackpros@gmail.com Note; Some services mentioned above might not apply to some countries due to restrictions/regulations 5. oktoober 2017
jerry If you need to hack into any database, delete records, improve credit score,website, email, mobile phone (call, text message, Whatsapp, bbm), social network (fbk, twitter, Instagram) change your grades, find your target password (friends, wife, husband, boss, girl, boy friends) to know if they are cheating or not. ( he saved my relationship Tell him Linda ) Very cheap and Fast Contact Jerry Email ; ( jerrydhacker2000@gmail.com ) 6. oktoober 2017
Mrs. Vasquez Reynolds Good Day Dear Loan Seeker, *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Mrs. Vasquez Reynolds Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Vasquez Reynolds 12. oktoober 2017
mark Do you need hackers for hire? Do you need to keep an eye on your spouse by gaining access to their emails? As a parent do you want to know what your kids do on a daily basis on social networks ( This includes facebook, twitter , instagram, whatsapp, WeChat and others to make sure they’re not getting into trouble? Whatever it is, Ranging from Bank Jobs, Flipping cash, Criminal records, DMV, Taxes, Name it,i can get the job done. hovahack a professional hacker with 10 Years+ experience.Contact Accesshacking@gmail.com 14. oktoober 2017
mark Do you need hackers for hire? Do you need to keep an eye on your spouse by gaining access to their emails? As a parent do you want to know what your kids do on a daily basis on social networks ( This includes facebook, twitter , instagram, whatsapp, WeChat and others to make sure they’re not getting into trouble? Whatever it is, Ranging from Bank Jobs, Flipping cash, Criminal records, DMV, Taxes, Name it,i can get the job done. hovahack a professional hacker with 10 Years+ experience.Contact Accesshacking@gmail.com 14. oktoober 2017
HACKERS Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity. 16. oktoober 2017
HACKERS Hello everyone, Do you need hacking services? TESTED AND TRUSTED WITHIN 1 HOUR .. please contact SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM Be warned, most of these hackers called here are imposters, I know how real hackers work, they never advertise in such a gullible way and they are always discreet. I was tricked so many times out of desperation trying to find urgent help to change my grades from school, finally my friend introduced me to a group of trusted hackers who work with discretion and delivery promptly, they do all sorts of hacking that vary; - Sales of ATM cards in white. - Changes in university or school - Confidence in bank accounts and transfer of funds - Delete criminal records hack - Facebook hack, Twitters hack - email accounts hack, gmail, yahoomail, hotmail etc. - Skype hack - Databases pirate - Word Press Blogs hack - Individual Computers - Remote control devices - Verified accounts of the Paypal hack - Android and iPhone Hack etc. But they helped me; - Changed my school grades - Hacked my girlfriend boyfriend - Most of it, they helped me with the money transfer Western Union and I accompanied and confirmed the money. I've made them my permanent hackers and you too can enjoy their services. You can contact them at: SPIDERHACKERS95@GMAIL.COM for any hacking service and also strive to spread the good news about how they have helped you to merit publicity..,. 16. oktoober 2017
DIANA THIS WAS HOW I BENEFITED FROM THE AMEIR MILLER END OF YEAR NONANZA WITHOUT NO UPFRONT FEES !! Please i urge all well meaning citizens of the global world and most especially those that are residence here in the United States of America to to simply take out their time in reading my message and testimonial message on here so that they can learn from it as i have no negative intentions of doing this but rather to mainly let everyone know what i went through in the course of getting an urgent life fixing loan funds online and how i eventually became victorious. I was recently laid off from a great job due to our sluggish economy since trump assumed presidency . I registered on several job hunting sites and got busy finding another job. I came across several jobs but they didn't ...i then resolute to getting a loan online to pursue my long business dreams since i was having about $10,000 left from my savings and the entire cost for my business to kick off was billed at $50,000 which means that i needed $40,000 more to start this and i thought that going online would be better since most of them pose to grant loans at cheapest rate of %1 percent or less but i never realized that i was only digging my financial grave , low and behold i got brainwashed , deceived and even spell bound to sending all my left $10,000 to them for several fees , Omg , that was so heavy for me then because my family could barely feed trice delay after that incidence as we all grew lean and sickly . but i didn't give up as i knew that the worse thing that can happen to someone is to allow their dreams shattered due to a past failure , i told my lawyer and he advice specifically that there is a United State online based loan agency in the name of AMEIR MILLER LOAN AGENCY as they are currently offering loans now without any fear or problems simply because about 2 clients that he knows got loan from that firm as it is owned by a pastor , after hearing all this i prayed to God for his leading and also followed my lawyer's advice in which i applied but God actually showed his face as this God sent online loan agency granted me this loan funds within 48 hours without any form of problems or stories after i meant with their terms and conditions.indeed at an interest rate of %2.5 percent , ya all can go talk to them using these 3 emails ameirmillerfinancialinstitute@gmail.com or ameirmillerclassicloaninstitute@yahoo.com , ameirmillerapprovedloans@usa.com . God bless yall for taking out time to reading my message to the world . 16. oktoober 2017
Niome - Brisbane Australia . I just dont know why people prefer lying , cheating others and defrauding others for a living by pretending to granting them loans when they themselves are broke and in target of the fees that you have to pay . mrswinonamillarayloancouncil@gmail.com , thewinonamillarayloancouncil@hotmail.com HERE is MY EXPERIENCE : I was in a financial mess, me and my partner were fighting all the time for money issues, We had no choice but to look out for online loans in other countries as our credit score was bad and also coupled with the fact that the loan sharks around here had high interest rate , the short story is that we were defrauded big time and also made to believe that were would get the loan and yet another story which went on and on , my partner detected this and found out that they were fake and from Africa , we backed out and told a family friend who refered us to a UNITED STATE based loan agency called THE WINONA MILLARAY LOAN FOUNDATION she also told us how she got a loan from them on an interest rate of %2 percent , at this point we didnt get carried away with the interest rate but rather we just needed something legit and we asked several proofs to be sure even though she was family and she went ahead to granting us bank statement as to when her loan funds that was approved within 48 hours were granted , all looked like a dream and we applied for our own buisness loan of $100,000.00 AUD too , amazingly we got approved within same 48 hours without no hidden charges due to th fact that we had a matching collacteral to back up our loan request . all thanks to te WINONA MILLARAY WORKERS . STAFFS AND C.E.O it was an amazing experience with them and i pray that may God bless then abundantly . Bless Up . yall can reach them on mrswinonamillarayloancouncil@gmail.com , thewinonamillarayloancouncil@hotmail.com . Thank You Jesus . Niome - Brisbane Australia . 17. oktoober 2017
NIOME I just dont know why people prefer lying , cheating others and defrauding others for a living by pretending to granting them loans when they themselves are broke and in target of the fees that you have to pay . mrswinonamillarayloancouncil@gmail.com , thewinonamillarayloancouncil@hotmail.com HERE is MY EXPERIENCE : I was in a financial mess, me and my partner were fighting all the time for money issues, We had no choice but to look out for online loans in other countries as our credit score was bad and also coupled with the fact that the loan sharks around here had high interest rate , the short story is that we were defrauded big time and also made to believe that were would get the loan and yet another story which went on and on , my partner detected this and found out that they were fake and from Africa , we backed out and told a family friend who refered us to a UNITED STATE based loan agency called THE WINONA MILLARAY LOAN FOUNDATION she also told us how she got a loan from them on an interest rate of %2 percent , at this point we didnt get carried away with the interest rate but rather we just needed something legit and we asked several proofs to be sure even though she was family and she went ahead to granting us bank statement as to when her loan funds that was approved within 48 hours were granted , all looked like a dream and we applied for our own buisness loan of $100,000.00 AUD too , amazingly we got approved within same 48 hours without no hidden charges due to th fact that we had a matching collacteral to back up our loan request . all thanks to te WINONA MILLARAY WORKERS . STAFFS AND C.E.O it was an amazing experience with them and i pray that may God bless then abundantly . Bless Up . yall can reach them on mrswinonamillarayloancouncil@gmail.com , thewinonamillarayloancouncil@hotmail.com . Thank You Jesus . Niome - Brisbane Australia . 17. oktoober 2017 17. oktoober 2017
DIANA THIS WAS HOW I BENEFITED FROM THE AMEIR MILLER END OF YEAR NONANZA WITHOUT NO UPFRONT FEES !! Please i urge all well meaning citizens of the global world and most especially those that are residence here in the United States of America to to simply take out their time in reading my message and testimonial message on here so that they can learn from it as i have no negative intentions of doing this but rather to mainly let everyone know what i went through in the course of getting an urgent life fixing loan funds online and how i eventually became victorious. I was recently laid off from a great job due to our sluggish economy since trump assumed presidency . I registered on several job hunting sites and got busy finding another job. I came across several jobs but they didn't ...i then resolute to getting a loan online to pursue my long business dreams since i was having about $10,000 left from my savings and the entire cost for my business to kick off was billed at $50,000 which means that i needed $40,000 more to start this and i thought that going online would be better since most of them pose to grant loans at cheapest rate of %1 percent or less but i never realized that i was only digging my financial grave , low and behold i got brainwashed , deceived and even spell bound to sending all my left $10,000 to them for several fees , Omg , that was so heavy for me then because my family could barely feed trice delay after that incidence as we all grew lean and sickly . but i didn't give up as i knew that the worse thing that can happen to someone is to allow their dreams shattered due to a past failure , i told my lawyer and he advice specifically that there is a United State online based loan agency in the name of AMEIR MILLER LOAN AGENCY as they are currently offering loans now without any fear or problems simply because about 2 clients that he knows got loan from that firm as it is owned by a pastor , after hearing all this i prayed to God for his leading and also followed my lawyer's advice in which i applied but God actually showed his face as this God sent online loan agency granted me this loan funds within 48 hours without any form of problems or stories after i meant with their terms and conditions.indeed at an interest rate of %2.5 percent , ya all can go talk to them using these 3 emails ameirmillerfinancialinstitute@gmail.com or ameirmillerclassicloaninstitute@yahoo.com , ameirmillerapprovedloans@usa.com . God bless yall for taking out time to reading my message to the world . 17. oktoober 2017
clinton Hi, My name is Clinton Barkley and I have being hearing about this blank ATM card for a while and i never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day i discovered a hacking guy called MAX. I inquired about The Blank ATM Card. They told me that its a card programmed for random money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and i still had my doubts. Then i gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions.. Four days later I received my card and tried with the closest ATM machine close to me, to my greatest surprise It worked like magic. I was able to withdraw up to $3000. I just felt this might help those of us in need of financial stability. blank ATM has really change my life. If you want to contact them, Here is the email address (atmcardservice43 @ gmail. com) And I believe they will also Change your Life. 18. oktoober 2017
TESTIMONY ON EX LOVER Tracey Wilson Says Am giving this testimony because am happy and I want you all to be 100% careful on who you contact online so you will never and never be scammed at all as I have held an experiences with some useless and jobless spell caster who ripped me off the total sum of $39,000.00 dollars and another one also scammed me out of the sum of just $10,000.00 while the last one I meet collected the sum of $12,000.00 dollars from me and all these happened to me because I was so desperate in getting my lover back to me and one faithful and wonderful after noon as I was surfing the net I came accross a testimony on how one Tracey Jackson got her EX back to her with the help of DR OTIS DARKO and I decided to give him a TRIAL because of all the testimony I read online about this man and at the end of it all it ended well as my ex came back to me at once and he has done all I asked of him to do for me and it did not only end up there this spell caster as did PREGNANCY SPELL for me and today am pregnant... His email address is : otisdarko60@yahoo.com...... YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136 22. oktoober 2017
LOAN TO CLEAR BILLS TODAY $$$$$$$$ HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY CALLED SLIVINU MARKO LOAN COMPANY Hello to All across the globe, I am Martha Loiussa, currently living in NEW YORK now, USA. I am a widow at the moment with 2 kids and I was stuck in a financial situation in April 2017 and I needed to refinance and pay my bills. I tried seeking loans from various loan firms both private and corporate but never with success, and most banks declined my credit ,do not full prey to those hoodlums at there that call them self money lender they are all scam , all they want is your money and you well not hear from them again they have done it to me twice before I meet Mr Slivinu Marko the most interesting part of it is that my loan was transfer to me within 74hours so I will advice you to contact Mr Slivinu Marko if you are interested in getting loan and you are sure you can pay him back on time you can contact him via email……… ( slivinumarko@yahoo.com ) No credit check, no co signer with just 2% interest rate and better repayment plans and schedule if you must contact any firm with reference to securing a loan without collateral then contact Mr Slivinu Marko today for your loan They offer all kind of categories of loan they Short term loan (5_10years) Long term loan (20_40) Media term loan(10_20) They offer loan like Home loan............., Business loan........ Debt loan ....... Student loan..........,Business start up loan Business loan....... , Company loan.............. etc Email..........( slivinumarko@yahoo.com ) When it comes to financial crisis and loan then Mr Slivinu Marko loan financial is the place to go please just tell him I Martha Loiussa direct you Good Luck.... HS EMAIL IS : slivinumarko@yahoo.com ..... 22. oktoober 2017
CURE TO HIV/AIDS:otisdarko60@yahoo.com Do you know that there is a great Herbal doctor who can cure any disease? Like Cancer, HIV, HPV,HEPATITIS A & B, syphilis, diabetes, herpes, anthrax, madness, low sperm count, pregnancy And also bring back your Lover E.t.c. Well my main reason why i am writing this right now is to inform the whole world about the great deeds, DR. OTIS DARKO did for me. My name is Rose Udinonleo, I was diagnosed of HIV in the year 2012 ever since then I was taking my medications, until I met the great spell caster, though I never believed in spell. I saw many testimonies on how he cured deadly diseases. I contacted him through his Email: otisdarko60@yahoo.com I Emailed him, he asked me to send him my information, which I did. He told me that his going to require some items in which he will use in casting a curing spell on me. I don’t know where to find the items he required. He told me that the only alternative is for me to send him the money and he only demanded for just $390 dollars to get the materials and he helped me to get the itames for the herbal treatment. I promised myself to do anything to get cured. I sent him the money. He bought the items and casted a curing spell on me and also sent me a herbal portion, I used it as He instructed. 7 days later he asked me to go for check up, when I did the check up I was tested HIV Negative. I am so happy, I can not stop thanking Him, if you passing through hardship and you need a way out, kindly contact him via his email on:: otisdarko60@yahoo.com..............YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136 22. oktoober 2017
MONEY AND LOTTERY SPELL:otisdarko60@yahoo.com I have always wanted to be able to not live paycheck to paycheck or have any debt. I worked in accounting for about 20 years and was barely able to make ends meet. It seemed like any time I moved up in the company and received a raise, my living expenses would go up significantly and I was never able to get ahead. lottery spells. Then one day my best friend told me the truth about what he did when his wife left him. He had a love spell cast and she stopped the divorce proceedings and they got back together. When he told me this I asked who he used and he gave me their email address which is: otisdarko60@yahoo.com and I immediately contacted them for help. I saw that they offered different kinds of money spells to help win the lottery. I was immediately intrigued. I have always felt like I was going to win the lottery someday. I had the jackpot lottery spell cast and awaited my win. I was told to play the lottery each week and I did what I was told. I played the lottery each week anyways, so it did not change anything. Within about two weeks it happened. I won $100,000!! I could not believe it! It was not enough money to retire right away, but I invested it well and it has allowed me to go down to part time work and will help me retire much earlier. I am eternally grateful for finding their email address: otisdarko60@yahoo.com .... DR OTIS DARKO IS VERY POWERFUL AND RELIABLE CONTACT HIM NOW: otisdarko60@yahoo.com.....YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136 22. oktoober 2017
DEATH AND REVENGE SPELL:otisdarko60@yahoo.com I want to testify of a great death spell caster that helped me in casting a death spell on the lady that almost took my lovely husband completely away from me and our two sons,after the casting the bitch died in her sleeps within 48hours,all thanks to this great man called DR OTIS DARKO for this instant death. If you also need an urgent death spell on someone then contact this great man immediately via his email address, otisdarko60@yahoo.com .... CONTACT HIM TODAY VIA THIS EMAIL ADDRESS: otisdarko60@yahoo.com AS HIS POWERS ARE SO STRONG AND VERY EFFECTIVE AND HAS NO BAD EFFECT INSTEAD IT HAVE A VERY GOOD RESULT AFTER CASTING THE SPELL....YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136 22. oktoober 2017
ILLUMINATI TO MAKE YOU RICH TODAY My testimony..... My name is Alan Pratte 52 yrs old from USA.I have been living in abject poverty for the past years now and my wife, my friends and family abandoned me,I almost lost my senses due to thinking. I have searched everywhere, do all manners of work but no one could give me the amount of money needed to give me good life. I wanted to join robbing, the day I was to be initiated unfortunately! the gangs where caught by the cops. Hard life goes on I keep on struggling no friends, no money,no family to encourage me, I was totally frustrated. I saw different things online things like'' Illuminati''I apply to several but find it to be fake and on this faithful Tuesday, I snatched a wallet from this cool dude, on my way running something like ice fell on me which made me stopped and immediately my attitude changed before I knew it, I found myself in a big house which belongs to the person I snatched the wallet from and I begged and explain what prompt me to do so the woman was a woman of kind heated and she promised to help me, the other day she took me to some strange and familiar people they urge me to join them. first I disagree,why?I thought joining them will involve killing my love ones...later,I realize that it was not so then I agreed to become a member,they made the necessary procedure but behold,now I own more than one house, I have the best cars,and my loving wife who ran away from me previously returned back... without using anyone for sacrifice now I will be forever happy why is it that good and riches don't come to people easily? if I had know about this,I would have be a wealthy and successful man long ago.. long live Illuminati world temple you can be like me if only you are determined and made up your mind to join the hood.... Contact the temple on: otisdarko60@yahoo.com OR CALL:+2348077526136..... TEMPLE ORDER: Join now and acquire your wealth, power, fame, good health, prosperity, control etc. what so ever you desire from the great master so will it be. Are you doing business and you want breakthrough? you are a politician and you want to win election? Are you a student, actor, actress, music artist and you want to excel look no further as we will take you there.... Or you pastor a church and you need abundant members leave that for us. no human sacrifice needed, no dirty game.strictly for 20 years and above.ensure you made up your mind before applying.For application reply via email: otisdarko60@yahoo.com OR ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136 22. oktoober 2017
HOW TO STOP DIVORCES AND BE HAPPY Now You Can Stop Your Break Up, Divorce or Lovers Rejection… Even If Your Situation Seems Hopeless! My husband said he no longer loved me at the end of January this year and i was hurt and heart broken i felt like my life was about to end and I almost committed suicide, I was emotionally down for a very long time. Thanks to a spell caster called Dr Otis Darko, which I meet online, on one faithful day, as I was browsing through the internet and I came across a lot of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, cure cancer and other sickness, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. I also come across one particular testimony and it was about a woman called Tracey Hilton, she testified about how he brought back her Ex lover in less than 2 days and at the end of her testimony she dropped Dr Otis Darko mail address. After reading all these,I decided to give it a try and I contacted him via email and explained my problem to him. In just 48 hours, my husband came back to me and we solved our issues, we are even happier than before. Dr Otis Darko is really a gifted man and I will not stop testifying about him because he is a wonderful man and so powerful... If you have any problem and you are looking for solution to solve all your problems. Great Dr Otis Darko can also offer any types of help like Reuniting of marriage and relationship, Curing of all types of Diseases, Court Cases, Pregnancy Spell, Spiritual protection,winning of lottery and lot's more. you can contact him on Email: otisdarko60@yahoo.com....... YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136, if you have any problem contact him, I give you 100% guarantee that he will help you. 22. oktoober 2017
oliver If you are in need of a great hacker to help you spy at your spouse to know who he really is contact cyberprofessionalhacker@gmail.com, he hacks into deleted record, improve credit score, spy on whats-app, text, phone, emails, as long as it's hack am 100% sure you will get resul ts because he has also worked for me and i got results tell him i referred you to him contact: CYBERPROFESSIONALHACKER@GMAIL.COM 1. november 2017
Derek Barlow Greetings to the entire public, PLEASE EVERYONE BEWARE OF THE DUPLICATE OF THIS POST BY FAKE AND NON-REGISTERED LOAN FIRM THAT WILL JUST CHANGE THE NAME AND EMAIL ADDRESS TO DECEIVE AND SCAM PEOPLE. THE WORLD OUT THERE SHOULD BE AWARE BY NOW THAT THERE IS ONLY ONE SINGLE AND REAL LOAN FIRM NOW WHICH IS DEREK BARLOW LOAN FIRM / INVESTMENT. I am Dr Derek Barlow, I am a man that have come to put away every thought / reason that is virtually in EVERY ONE'S MIND THAT ARE SAYING THAT THERE ARE NO RELIABLE LOAN LENDER'S ONLINE THAT CAN GIVE LOANS AGAIN / ANYMORE. As at now we all know that there are a lot of scammers searching for our legitimate documents to use for fraudulent act, So i Dr Derek Barlow HAS COME TO ANNOUNCE TO THE ENTIRE PUBLIC THAT I HAVE got some money to Lend out to serious,TRUSTWORTHY and Prospective CLIENTS THAT ARE IN NEED OF LOANS,any person/organization who HAVE BEEN LOOKING FOR LOAN or LOANS AND HAVE NOT GOTTEN THE LOAN ON TILL NOW SHOULD send their contact or apply via email: derekbarlowloans@yahoo.com .Services rendered include; Refinance,Home Improvement,Investment Loan,Auto Loans,Debt Consolidation,Line of Credit,Second Mortgage,Business Loans,Personal Loans,Car Loan,Auto Loan, To mention but a few. AND I HAVE ALSO COME TO TELL THOSE BORROWERS THAT WILL APPLY FOR LOAN AND DO NOT PAY BACK THAT In the book Of Mark 8:36: 36 "For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and forfeit his own soul?" I REFER YOU TO THE SAID BIBLE REFERENCE THOSE THAT HAS THE MIND OF RUNNING AWAY WITH LOANS THAT HAS BEEN GRANTED TO YOU IN GOOD HEART BECAUSE WE ARE ALL PASSING BY ON EARTH AS WE SHALL MEET OUR MARKER ONE DAY, ALSO GET IT NOTED THAT IF YOUR INTENTIONS IS TO COME AND TAKE ADVANTAGE OF OUR TRUSTWORTHINESS AND RELIABILITY OF GRANTING LOANS ONLINE IN RESPECTIVE OF YOUR LOCATION ON EARTH, I BET YOU YOU WILL BE CAUGHT AS OUR FBI AGENTS ARE ON GUARD. I WILL LIKE TO TELL YOU ALL ALSO THAT I HAVE COME TO WIPE AWAY THOSE TEARS THOSE ONLINE FRAUDSTER / RIP OFF ARTIST HAVE CAUSED TO YOU ALL IN THE NAME THAT THEY ARE LOAN LENDERS. SO THOSE IN NEED OF THIS LOAN FIRM SERVICES SHOULD SEND THERE CONTACTS TO ONE OF THE ABOVE EMAIL ADDRESS FOR URGENT ATTENTION. AND ALSO I WANT TO LET THOSE THAT HAVE BEEN SCAMMED BEFORE NOT TO COMPARE THIS LOAN FIRM SERVICES WITH THE PREVIOUS ONE THEY ENCOUNTERED THERE SELF WITH IN THE PAST !! NOTE: YOU THAT IS ABOUT TO APPLY FOR THIS LOAN MUST HAVE Trust,Courage,Faith.BECAUSE THEY ARE THE KEY TO ANY TRANSACTION IN THIS WORLD !! AND IF YOU DO NOT HAVE THEM PLEASE AND PLEASE DON'T APPLY AS WE ONLY NEED SERIOUS MINDED CUSTOMERS HERE THAT ARE READY AND SERIOUS TO COMPLY WITH THE PROCESS OF THIS LOAN TRANSACTION WITHOUT GIVEN US ROOM TO SUSPECT THAT THEY FRAUDSTERS / ON-SERIOUS CUSTOMERS. 18. november 2017
Jamesolsen Terrazas IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+2% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1 21. november 2017
Merry Emmacel °°°°JOIN ILLUMINATE°°°° •••••• joining fees 2000$•••••• You will be required to answer the following questions over the phone before we consider your request for membership 1. What is your name? 2. How old are you? 3. What do you do for a living? 4. How many time have you ever tried to join Illuminati? 5. Why do you really want to join our legacy? The first stage is usually the Initiation Stage. Immediately after the Initiation, new members are given a Money Awards equivalent to USD $500,000 to reorganize their Lives in-order to fit the class and status of the club members. Others Money Awards are communicated after the Initiation stage. However this is the basic requirements needed during the Initiation Stage. Joining Members around South Africa, Namibia, Zibabwe,Botiswan,Zambia, Kenya, Uganda, tazinan, will join with Membership Initiation Fees: $2000= OTHER COUNTRIES: USD $2000 If you want to join from other countries, please WhatsApp Titos on,+2347061987948 numbers below and we shall send you the procedure of paying the membership fees join today and get what you been looking for in your life you are WELCOME 22. november 2017
anony mous I went on google in search of how to take off eviction from my public records and most people on different forums kept talking about a professional . and how fast, affordable and reliable he is...I then went ahead, and told him my issues with my records. His response to my mails made me calm and optimistic about the whole thing. I made a down payment for the job and he cleaned my public records in 3 days. What a relief!...Now i don't have to worry anymore and its so amazing. Fix your credit report by contacting his email {spystealth 'dot' org 'at' gmail 'dot' com} and by the time he's done with your job, do not hesitate to spread words about his services to people in need of a professional hacker because i'm very sure you'd be glad you hired him for the job. 23. november 2017
Gloria The loan was approved quickly . I was in urgent need of money as I wanted money for my medical treatment purpose . Bajaj Served me like god and now are like god to me because they helped me in my need . Bajaj is the best finance company in India . I will recommend everyone to take loan from Bajaj Finserv as they treat their customers as a valuable gems. They have very good and experienced team. So,everyone go for Bajaj closing your eyes. E-mail: 24hourspaydayloan@gmail.com Thank you Baja 25. november 2017
SARA My name is Sarah Cambell, i was able to spy on my cheating ex-Husband phone without him finding out…..it really helped my lawyer during my divorce i have been scammed so many times but cyberhacklove is the best hacker i have met he helped me regain my freedom and lost money by scammers …you can contact cyberhacklove@gmail.com for spying and hacking phones,computer,email,Facebook and other social networks account,his services are cheap …cyberhacklove@gmail.com # +16066579237,Number:+16066579237. INSTAGRAME: Samhoffman3. please tell him Sarah referred you 26. november 2017
AZRA ISHAQUE We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+1% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+1% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact name: Azra Ishaque Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com Skype : lintel.financialservicesplc 26. november 2017
EDWARD SMITH Confío en los hackers de Clifford que son reales, obtuve mi tarjeta en blanco de ellos, después de todo, he sido engañado por hackers falsos en línea, pero le doy a los hackers globales una oportunidad de que entreguen mi tarjeta en la puerta de mi casa. No puedo creer que funcione ahora. hecho retirar en diferentes cajeros automáticos Sin cámara de CCTV para detectar cualquier transacción realizada hoy es seguro, he pagado todas mis deudas, todo por el Sr. Clifford, ahora estoy libre de deudas. muchas gracias señor. Póngase en contacto con él en la dirección de correo electrónico cliffordhackerspays@gmail.com. Pruébalo también y ve un resultado positivo. 27. november 2017
Jamesterra IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+2% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1 30. november 2017
oliver I was introduced to SPYNETPROFESSONALHACKERS@GMAIL.COM because i really wanted to know what my husband has been up to lately as I seem not to be getting his attention.He was able to hack into my husband’s Facebook, Snapchat, WhatsApp, Instagram and above all gave me full access to his mobile phone remotely and emails. I couldn't help but to introduce him to those who have their spouse cheating on them and want to spy on them- SPYNETPROFESSONALHACKERS@GMAIL.COM ... I’m very sure he will help you out with any hack related issues, tell him I referred you..thank me later 6. detsember 2017
Mark Philip Hello Dear, We issue all financial/bank instrument such as: BG/SBLC, BANK DRAFT, MT103, MT103/202, MT799 POF/BLOCK FUND ETC. The issuing bank moves first with bank to bank email (RWA). Email me for procedure and DOA. Name: Mark Philip Email: markphilip1973@gmail.com 7. detsember 2017
Williams Hello, We have offers such as BG via mt760, mt103 one way,mt103/202 CASH TRANSFER, LC via mt700, mt799, Euro Clear, Certified Bank Draft, Loan, Project Funding, Credit Card Loading, POS TERMINAL offline and online. We are ready to work with you depending the offers you are Interested on.We Want Reliable Client not time Wasters. We FINANCE PROJECTS, We also Monetize BG, SBLC. We are tested and trusted, Email: chenwills766@gmail.com Regards, Williams 20. detsember 2017
Becca WORLDWIDEWEBHACK11@GMAIL.COM is real and authentic and they are global all over the world with professional hackers,with authentic tools they hack anything and everything ranging from University Grades change, Emailand phone hack for text, whatsapp messages, call logs,Gps tracking and lots more. He provides proof andhe's affordable trust me i assure you he's real tell him you were referred by Becca. Engineers and a geniuses for a fact you can also reach them through their email: WORLDWIDEWEBHACK11@GMAIL.COM 20. detsember 2017
Hack Ethics In the world of hacking we are the best when it comes to client satisfaction. Stop being scammed by fake hackers. Hack Ethics is an experienced online Private Investigator/Ethical Hacker providing investigative solutions and related services to individuals. Contact - hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 . We render +University Grades Hack, +Bank Account Hacks, +Control devices remotely hack, +Facebook Hacking Tricks, +Gmail, AOL, Yahoomail, inbox, hack are available,whatsapp hacking +Database Hacking, +PC Computer Tricks +Bank transfer, Western Union, Money Gram, Credit Card transfer +Wiping of Credit, +VPN Software, +ATM Hack email us now : hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 27. detsember 2017
Hack Ethics In the world of hacking we are the best when it comes to client satisfaction. Stop being scammed by fake hackers. Hack Ethics is an experienced online Private Investigator/Ethical Hacker providing investigative solutions and related services to individuals. Contact - hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 . We render +University Grades Hack, +Bank Account Hacks, +Control devices remotely hack, +Facebook Hacking Tricks, +Gmail, AOL, Yahoomail, inbox, hack are available,whatsapp hacking +Database Hacking, +PC Computer Tricks +Bank transfer, Western Union, Money Gram, Credit Card transfer +Wiping of Credit, +VPN Software, +ATM Hack email us now : hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 27. detsember 2017
Hack Ethics In the world of hacking we are the best when it comes to client satisfaction. Stop being scammed by fake hackers. Hack Ethics is an experienced online Private Investigator/Ethical Hacker providing investigative solutions and related services to individuals. Contact - hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 . We render +University Grades Hack, +Bank Account Hacks, +Control devices remotely hack, +Facebook Hacking Tricks, +Gmail, AOL, Yahoomail, inbox, hack are available,whatsapp hacking +Database Hacking, +PC Computer Tricks +Bank transfer, Western Union, Money Gram, Credit Card transfer +Wiping of Credit, +VPN Software, +ATM Hack email us now : hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868 27. detsember 2017
Western Union Transfer Bank transfers / Western Union Transfer / Wire Transfer / Bank Logins are now available to the following countries : USA,UK,EU,Canada,Australia,Russia,Netherlands,China, Malaysia,France,Thailand,Ukraine Value of Transfers : We transfer $2,000 – $10,000 per transfer to Personal accounts (Checking accounts, Savings accounts, Current accounts, Standard accounts). Transfers over $10,000 are available to Business or Corporate accounts only. If you require transfers over $10,000 you should contact us, the fee is not stated here but it’s negotiable. Transfer Clearing time : Same day service to UK/USA/EU/Canada/Australia – 1 to 2 business days service to Russia/Dubai/Singapore,China Western Union Transfer : Value of Transfer 9000$=850$ 7000$=650$ 5000$=550$ 4000$=450$ 3000$=350$ 2000$=250$ Bank Logins Account with Balance 3000 = $300 Account with Balance 6000 = $500 Account with Balance 9000 = $700 Account with Balance 12000 = $900 Account with Balance 15000 = $1000 Account with Balance 17000 = $1100 NOTE: We don’t give test transfers and we don’t work on percentage with first time customers, only our regular customers get transfer on percentage basis. Contact us : markzebusg@gmail.com 2. jaanuar 2018
JASON SMITH Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (669) 225-2253 OR GOOGLE HANGOUT HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME 4. jaanuar 2018
john vilder i strongly recommend bestappshackers@gmail.com, last year he helped me spy on my wife when he was cheating of me, he served as a personal investigator to me by helping me spy on my wife's phone activities like facebook, email, whatsapp, calls, skype and others. am sure someone out there is looking for how to solve his relationship problems, contact him bestappshackers@gmail.com 4. jaanuar 2018
john vilder i strongly recommend bestappshackers@gmail.com, last year he helped me spy on my wife when he was cheating of me, he served as a personal investigator to me by helping me spy on my wife's phone activities like facebook, email, whatsapp, calls, skype and others. am sure someone out there is looking for how to solve his relationship problems, contact him bestappshackers@gmail.com 4. jaanuar 2018
martin We issue all kind of bank instruments, SBLC Bank Draft, BCL and bank to bank confirmation letter/ email for all kinds of transactions. Contact me for all your financial need Email: martinsmithword@gmail.com 4. jaanuar 2018
Dr. Nolan Grey-son DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $1 Billion in business loans to over 17,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $500 million. Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don't know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Nolan Grey-son Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (dr.nolangreysonloans@gmail.com) DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2% NOLAN GREY-SON LOAN HOME, (dr.nolangreysonloans@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. Our services include the following: *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans We give you loan with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 30 years to pay back the loan (secure and unsecured). Do not keep your financial problems to yourself in order for you not to be debt master or financial stress up, which is why you must contact us quickly for a solution to your financial problems. It will be a great joy to us when you are financially stable. Email (dr.nolangreysonloans@gmail.com) NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Yours Sincerely, Dr. Nolan Grey-son +1 (716) 790-6220 We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances. Get your instant loan approval 7. jaanuar 2018
Muhammed Emir Harun We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name: Muhammed Emir Harun Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com 8. jaanuar 2018
Angel Green My husband felt he was to smart by putting a pass-code that can not be opened in his phone or less he does because i felt he was cheating and it was all over him but with the help of jeajamhacker @ gmail. com i was able to break into his phone with out physical access to his phone am so shot of words cause this hacker is so great he helped me break into his phone and brought me results of his whats-app messages,call logs, text messages, Facebook messages, deleted text messages though he gave me logs and i was always on my spouse phone with out touching his phone and i saw lots of rubbish that my husband was texting with about 4 women at the same time always having sex with them and refuses to touch me i was socked but am happy i have moved on thanks to jeajamhacker @ gmail. com more grace. 9. jaanuar 2018
Robert Francis Are you having one or two difficulties from other financial instrument lender? I want you to take a chance with us you will never regret doing business deal with our firm.We have direct and efficient providers. I am the sole (Direct) mandate to several genuine efficient providers for lease/sales BG/ SBLC and other financial instruments, at reasonable prices, Issuance by top AAA rated Bank in Europe.Presently, we focus on BG/SBLC for Lease and Sale transactions, However, our Lease BG/SBLC is 6+2% and Sale at 32+2%. Should you find this interesting and acceptable? Kindly, contact us and we shall review and respond with DOA within 48hrs maximum. Please request for full procedure details if interested.(WE MOVE FIRST) For further inquiry contact: Robert Francis, Skype: robfrancis7 +447546769978 +447031956543 robertfrancis767@gmail.com 10. jaanuar 2018
Roddy ◾IN SHORT NOTE WE WOULD LIKE ENLIGHTENING YOU MORE ABOUT JOB OFFERS ON "CRIMINAL MISHAP" it reading won't take more than 5mins! Know what expungement by hacking does. Most criminal conviction records are available to who wants to search for them. Expunging your records will alter your record, removing or diminishing many offenses. The details about how the state manages your criminal record after expungement will depend on your state. Regardless of where you live though, expungement allows you to legally answer that you do not have a criminal record. In other states like California, you cannot erase a criminal record from public view. But, the disposition of the case will show that the court dismissed the case... Now at every aspect of trying to erase your records, We imploy a trojan mechanizm called(record sealing). Now if an hacker hacks into a data base forgetting to seal up with this particular software! The name expunged refreshes and might have several defect. ◾WHY HAVE WE EXPLAINED THESE? Cyber shield hack team ensures that we pass through every protocol needed to get all sort of Job offers ( FACEBOOK HACK, whatapp NOTCH, IPHONES DECODING, CC FLIP, MONEY FLIPS)of all our clients successful without any platform of complaint laid, thus maintaining the "TRUST" of our clients all over the world. Feel free to ask more questions and job offers about these, Write us on: ◾Protocolhacks@gmail.com ◾Cybershieldnotch@gmail.com ◾Cybershieldnotch@proton.com Thank you...! 11. jaanuar 2018
Mrs.Carol Anderson Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2018 at the cheapest interest rate of 1%. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Carol Anderson Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2018 at the cheapest interest rate of 1%. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Carol Anderson 12. jaanuar 2018
Mrs.Carol Anderson Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2018 at the cheapest interest rate of 1%. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Carol Anderson Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2018 at the cheapest interest rate of 1%. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Carol Anderson 12. jaanuar 2018
paul OPPORTUNITY FOR YOU TODAY DON'T MISS OUT Join the great Illuminati today and become rich, famous and wealthy in business, music, political, social and economic world and also get sum of 3 million dollars with a free home of your choose to live in the world. And also be receiving 1 million dollar as monthly income and also be given money to start up a business of your choice… If you are interest fill the following information to this email below casterpaul12345@gmail.com Full name……………………………… Country……………………� �………… State of origin………………………. Date of birth…………………………. Sex……………………………� ��………. Address………………………………. Phone………� ��……………………….. Email address……………………… containing your full details Tell us little about your self and human sacrifices and No evil…is a cult of Illuminati group of the prominent. OUR EMAIL: casterpaul12345@gmail.com 12. jaanuar 2018
Britany Erickson if you notice some changes about your spouse try and find out what your spouse is up to.my spouse has been a big time cheat and when i noticed he keeps hiding his phone from me i went online and i found this hacker named jeajamhacker@gmail.com who helped me hack into my spouse phone with out having physical assess to his phone..this hacker hacked into my spouse phone and got me results from whats-app messages,text messages,call logs ,deleted text messages,Facebook, viber,emails and many more all results were given to me under 24 hours. this hacker is true and reliable if you need solutions contact him his services are also cheap thank you 12. jaanuar 2018
Wema Sundas Hello Sir / Ma, WE ALL AT WEMA LOANS WELCOME YOU TO THE NEW YEAR. Are you tired of seeking Monetary assistance from Bank and different financial organization, Have you encountered firms with unsatisfied financial services? Are you seeking for legitimate,fast and reliable loans? Free collateral loans / non-collateral loans, we offer loan services of different types ranging from full loans to subordinate loans best designed for you. The loans are given at a very low interest rate. We offer mortgage, company, business, personal, housing, land acquisition and many more. No social security number is required and no credit check required 100% guarantee to the nation / world. Our dignity is to respect while providing the highest quality services, We will not also forget to bring to your notice that we grant loans to sincere and serious minded customers that need to be uplifted financially with the help of loan / loans. Contact us now via our mailing address. And please i want to beg all those that are out there that are just trying to apply for loan OR loans and take it for a joke not to do that here as this is a loan firm that was founded in TRUTH and in full SINCERITY to support everybody in the world with financial help. TAKE NOTE: ANY RULES AND REGULATIONS THAT HAS BEEN LAID DOWN HERE CANNOT BE BEND TO SATISFY ANY CUSTOMER WANTS, AS EVERY CUSTOMER IS EXPECTED TO MEET WITH THE RULES / TERMS IN TRYING TO ACQUIRE A LOAN HERE. IF ANYONE COULD NOT MEET WITH IT HERE, HIS OR HER LOAN APPLICATION WILL BE CANCELLED. Name Of Loan Firm: Wema Sundas Loan Investment, Name of the CEO: Mrs Wema Sundas, Name Of Personal Assistant: Mr Primo Samakard Email: mrswemaloans@rocketmail.com . In receipt of your contact and seriousness to getting a loan here, You will surely get a call from my personal assistant or me the Chief Executive Officer of this loan firm.( BEWARE OF DUPLICATE OF THIS ADVERT WERE NAME AND EMAIL ADDRESS WILL BE CHANGED ) Too many fake loan firms online.We remain the only true existing only loan firm that has made Our mission solving your financial problems and help your business succeed our priority. 15. jaanuar 2018
Chuck Jelgersma If you need to hack into any database, delete record, improve credit score, spy on whats-app, text, phone, emails, as long as it's hack contact jeajamhacker@gmail.com he is great, you won't be disappointed, cheap and fast, he saved my relationship Tell him Chuck 15. jaanuar 2018
stacy Stop wallowing in debt and financial problems. Enjoy the one life that is given to you, I just got $9,000 USD within 4hrs through western union mtcn hack from https://officialglobalhackers.wordpress.com, start up that business today and buy the property you deserved. 16. jaanuar 2018
JASON SMITH I sincerely didn’t like the idea, but this is my way of saying thank you to the Quora user that recommended a hacker (ETHICALHACKERS009@GMAIL.COM) I hired him for a very private and difficult matter of helping me hack a my spouse’s phone and social networks and some other personal stuffs and he far exceeded my expectations. which Jeremie, helped me get the info(whatsapp, facebook, text messages, call logs etc) faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. he is a fantastic investigator and a great person. If you need a professional, reliable and efficient hacker, then you should contact this guy ; ETHICALHACKERS009@GMAIL.COM You can also call him or send him a text +16692252253 16. jaanuar 2018
Mark Philip Hello Dear, We issue all financial/bank instrument such as: BG/SBLC, BANK DRAFT, MT103, MT103/202, MT799 POF/BLOCK FUND ETC. The issuing bank moves first with bank to bank email (RWA). Email me for procedure and DOA. Name: Mark Philip Email: markphilip1973@gmail.com 17. jaanuar 2018
Paul Harrison Hello, we issue all kind of bank instruments,Bank Draft, BCL and bank to bank confirmation letter/email for all kinds of transactions. Contact me for all your financial need. Name: Paul Harrison Email: paulharrison809@gmail.com 17. jaanuar 2018
jackie jordan The best is here again jeajamhacker@gmail.com is the best out there i was surprised when he helped me hack into my husband phone in 24 hours and i had access to his phone with out my husband knowing about the hack this hacker is cool and reliable contact him if you need help because i know he has solutions to every hacking problem 17. jaanuar 2018
Roddy ◾ "PROTOCOL SHIELDERS" ◾ Hello, I am COREY RODRIGUEZ by name, THE CEO of protocol & cyber-sheild hackers. In this message, we will explain how you can almost avoid SCAMMERS and stay safe, plus how our organisation works. Read it carefully!! Its reading will not take more than 10mins. We kindly URGE you to not respond without have read the entire text. Those who mail without have read everything, ask questions that are answered here!! WARNING: MOST HACKERS YOU SEE HERE ARE FAKES AND INCONGUROUS!!. It tears me up when we receive bitter emails for Jobs with complains from most clients with hacking issues about past SCAMs by uncertified fake hackers like most you see here, which is disappointingly inadequate, leaving their mess for us to deal with eventually (WE DON'T MEAN TO BRAG ABOUT THAT). HOW WOULD YOU KNOW?? You won't know until you fall a Victim but can be attentive to potential danger, error or harm if you take note of these: 1, you see uncertified email accounts carrying numberings like "iamhacklord1232@(gmail,yahoo or hotmail.com" pls flee from them, BIG SCAMMERS. They take your money and never do your job!! 2, you see posts like "do you need to spy on spouse?" All fake! , just a way to lure you toward getting ripped OFF!. 3, posting fake testimonies and comments to trick you into feeling save and secured. Pls endeavour to ignore!! ◾VERY IMPORTANT◾ For years now, We've helped organisations secure data base, so many sites has been hacked for different reasons of Job kinds. "CLEAR CRIMINAL RECORDS" & "iPhone HACK" of and in short timing hacked petty cyber sites accounts like Skype, Fb, WhatsApp,Tinder,Twitter!!, FLIPPED MONEY, LOAD CCs and vice versa but these are significant experiences a good and effectively recognized organisation must firmly ascertain. ◾OUR "AIMS" HERE◾ Are: 1◾to assign a qualified agent of specific rank to particularly any sort of cyber issues you intend dealing with in short and accurate timing. 2◾ to screen in real hackers (gurus only) in need of job with or without a degree, to speed up the availability of time given to for Job contracts.!! Thus an online binary decoding exam will be set for those who seeks employment under the teams Establishment. write us on: ◾Protocolhacks@gmail.com or ◾Cybershieldnotch@gmail.com ◾Cybershieldnotch@protonmail.com, COREY ROD, SIGNED...! Thank you!!! 22. jaanuar 2018
Senecaut Peter I am Senecaut Peter, I am a financial officer, I give out loans to individual and company, for business and personal purposes, contact me if you are in need of any kind of loan. I render loans to the general public at 2% interest rate. Contact me at authentichomefinance@gmail.com 25. jaanuar 2018
chinuca cohen my wife was always playing smart with her phone cause i noticed there was something going on so i had to contact this hacker called jeajamhacker @ gmail. com who i contacted for help to break into my wife phone i was so lucky to have this hacker cause he made me have access to her whats-app messages, call logs, text messages, face-book, emails, deleted text messages and many more then i found out a lot from her phone well thanks to this great hacker hi is really a God sent 25. jaanuar 2018
Mrs Rose Are you looking for a loan to clear off your debt and start up your own Business? have you being going all over yet not able to get a legit loan Company that will loan you? Here is your final solution, We can give you any amount you need at 2% provided you are going to pay back within the period of time given without any problem.Apply now and contact us for more details via email below. Email: roseberryfin02@gmail.com 29. jaanuar 2018
ALEX Contact Email: cyberphoneways@gmail.com. When people say hackers are not reliable or they are not real I laugh at them aloud. I was introduce to competent hacker. When I had marital issues with my husband, he help me hacked into his Facebook account. I couldn't believe it when he did it in 5-6 hours. He is very good, professional, certified and trustworthy. He offer other hacking services Facebook, Paypal money adder software, Criminal record clearing, Western Union and MoneyGram hacks, Bank transfer, Online game hacks, Database hacks, Credit card top up, WhatsApp, Instagram and change of Grades, Mobile phone spying. I want to fully recommend. 29. jaanuar 2018
WILLIAMS Hello, If you want to hack your spouses or girlfriends Email, social account, phone and other means to get contact of someone without him/her knowing, contact CYBERPROFESSIONALHACKER@gmail.com. They are very good and affordable and also based in the USA. contact him via email/phone CYBERPROFESSIONALHACKER@GMAIL.COM Tell him i reffered you.He will help you 31. jaanuar 2018
williams My name is Williams Pascal , I have been hearing about this blank ATM card for a while and i never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day i discovered a hacking guy called (OSCAR WHITE). he is really good at what he is doing. Back to the point, I inquired about The Blank ATM Card. If it works or even Exist.He told me Yes and that its a card programmed for random money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and i still had my doubts. Then i gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions. Hoping and praying it was not a scam. One week later i received my card and tried with the closest ATM machine close to me, It worked like magic. I was able to withdraw up to $4500. This was unbelievable and the happiest day of my life. So far i have being able to withdraw up to $28000 without any stress of being caught. I don't know why i am posting this here, i just felt this might help those of us in need of financial stability. blank Atm has really change my life. If you want to contact him, Here is the email address oscarwhitehackersworld@gmail.com And I believe he will also Change your Life.... 2. veebruar 2018
david taylor Kas teil on vaja isiklikku laenu? Kas teie ettevõte või tööstus vajab rahalist abi? Kas teil on vaja oma ettevõtte alguses rahastamist? Kas vajate oma ettevõtte arendamiseks rahastamist? Anname laene neile, kes taotlevad laenu heauskselt. Kas vajate tõsist krediiti? Võtke meiega ühendust e-posti aadressil cashaccess.fin@gmail.com 4. veebruar 2018
Mr Donald Wilson Good Day Sir/Madam, I’m Willie Earl Stephenson by name. I live in New Jersey USA, i want to use this medium to alert all loan seekers to be very careful because there are scammers everywhere.Few months ago I was financially strained due to I was desperate about loan,i was scammed by several online lenders. I had almost lost hope until a friend of mine referred me to a very reliable lender called Mr Donald Wilson who lend me an unsecured loan of $100,000 under 1-hour for business and investment without any stress. If you are in need of any kind of loan just contact Him now via: (donaldwilson88898@gmail.com) for more details, I‘m using this medium to alert all loan seekers because of the hell I passed through in the hands of those fraudulent lenders. And I don’t wish even my enemy to pass through such hell that I passed through in the hands of those fraudulent online. Regards. 5. veebruar 2018
Mr John Paul Nowacki Dear Sir/Madam, We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable. below is our instrument description. The procedure is very simple; the instrument will be reserved on Euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of MT760. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt. 4. Age: One Year, One Month 5. Purchasing Price: 32% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 6. Leasing Price: 4% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 7. Delivery: Bank to Bank swift. 8. Payment: MT-103 or MT760 9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct. Email: mrjohnpaulnowacki@gmail.com Skype: MrJohnPaulNowacki Regards, Mr John Paul Nowacki 6. veebruar 2018
Roland Kimberly *Cheating Spouse *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack contact: hackwithjonny at gmail dot com +17272202668 6. veebruar 2018
Ramsey Mike I just receive loan from the European Company,i am here to recommend you all in need of financial assistance to contact Mr William to get a loan.I was in need of $20,000 loan to pay my bills, I contacted him and i receive my loan successfully.kindly contact Mr william via email for your loan: europeaninsurancecompany@gmail.com 6. veebruar 2018
AZRA ISHAQUE We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+2% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+2% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact name: Azra Ishaque Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com Skype : lintel.financialservicesplc 7. veebruar 2018
Dr. Elias Garrett DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $10 Billion in business loans to over 30,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $500 million. Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don't know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Elias Garrett Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (dr.eliasgarrettloaninvestment@gmail.com) DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2% DR. ELIAS GARRETT LOAN HOME, (dr.eliasgarrettloaninvestment@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. Our services include the following: *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans We give you loan with an affordable interest rate of 2% and loan duration of 1 to 30 years to pay back the loan (secure and unsecured). Do not keep your financial problems to yourself in order for you not to be debt master or financial stress up, which is why you must contact us quickly for a solution to your financial problems. It will be a great joy to us when you are financially stable. Email (dr.eliasgarrettloaninvestment@gmail.com) NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Yours Sincerely, Dr. Elias Garrett +1 (347) 609-4787 We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances. Get your instant loan approval 7. veebruar 2018
Jamesolsen Terrazas IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+1% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1 8. veebruar 2018
Jamesolsen Terrazas IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+1% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1 8. veebruar 2018
doncia Dear Sir, We have offers such as BG via mt760, mt103 one way,mt103/202 CASH TRANSFER, LC via mt700, mt799, Euro Clear, Certified Bank Draft, Loan,Project Funding, Credit Card Loading, POS TERMINAL offline and online. We are ready to work with you depending the offers you are Interested on.We Want Reliable Client not time Wasters. We FINANCE PROJECTS, We also Monetize BG, SBLC. We are tested and trusted. You should respond via the electronic email ID (donciagurero7@yahoo.com) Thanks. Mrs.Doncia Gurero 9. veebruar 2018
mr kurt My name is kurt wellens I am a business loan lenders give loans to people who they need the confidence that you can repay the loan and give credit to the Loans rental, car loans, business loans, Mortgage, Educational loans construction loans, commercial mortgage, Please e-mail: sj1064480@gmail.com 12. veebruar 2018
Roland Kimberly *Cheating Spouse *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack contact: hackwithjonny at gmail dot com +17272202668 13. veebruar 2018
Roland Kimberly *Cheating Spouse *University grades changing *Bank accounts hack *Twitters hack *email accounts hack *Grade Changes hack *Website crashed hack *server crashed hack *Retrieval of lost file/documents *Erase criminal records hack *Databases hack *Sales of Dumps cards of all kinds *Untraceable Ip *Individual computers hack *Websites hack *Facebook hack *Control devices remotely hack *Burner Numbers hack *Verified Paypal Accounts hack *Any social media account hack *Android & iPhone Hack *Word Press Blogs hack *Text message interception hack *email interception hack contact: hackwithjonny at gmail dot com +17272202668 13. veebruar 2018
fred We can help facilitate the financial service bank instrument SBLC /BG, We remain the best financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. We have become the hallmark of excellent service in this industry with trusted and genuine FCA registered SBLC Providers who have truly succeeded in creating significant value for all clients and brokers involved in leasing or purchasing sblc . We issue from Top rated world Banks and also work with brokers and agents with 100% healthy commissions paid on every deal. Leasing SBLC : 4% +2% Purchasing SBLC : 32% +2% DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) 2. Total Face Value : Please inform us 3. Issuing Bank: HSBC, Barclays London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB 4. Age: One Year, One Day 5. Leasing / Selling SBLC / BG 6. Delivery: SWIFT MT799/MT760. 7. Payment: MT-103. 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. All relevant business information will be provided upon request and we are ready to forward to you the DOA/CONTRACT of work once you inform us if you will be Leasing or Purchasing. Best Regards NAME;Fred Stones E MAIL;premiumfinanceserviceltd@gmail.com .skype:fredforrealasurance403 13. veebruar 2018
Alex carlos DO YOU NEED AN URGENT LOAN, CONTINUOUS LOAN, LOAN FOR NEW BUSINESS INVESTMENT, E-MAIL: newlight.credit@gmail.com. We are a legitimate, registered and secured credit company that offers loans to individuals, businesses, government agencies, churches and business organizations, as well as people of all kinds. Are you a loan for any purpose? Do you have financial problems? Do you need a financial solution? Our loans are easy and fast. Contact us today to get the loan you need. We can arrange loans that match your budget, only with an interest rate of 3%. If you are interested, please contact us by email: newlight.credit@gmail.com or finance.loancredits@yahoo.com 15. veebruar 2018
Alex carlos DO YOU NEED AN URGENT LOAN, CONTINUOUS LOAN, LOAN FOR NEW BUSINESS INVESTMENT, E-MAIL: newlight.credit@gmail.com. We are a legitimate, registered and secured credit company that offers loans to individuals, businesses, government agencies, churches and business organizations, as well as people of all kinds. Are you a loan for any purpose? Do you have financial problems? Do you need a financial solution? Our loans are easy and fast. Contact us today to get the loan you need. We can arrange loans that match your budget, only with an interest rate of 3%. If you are interested, please contact us by email: newlight.credit@gmail.com or finance.loancredits@yahoo.com 15. veebruar 2018
Mrs.Doncia Gurero Dear Sir, We have offers such as BG via mt760, mt103 one way,mt103/202 CASH TRANSFER, LC via mt700, mt799, Euro Clear, Certified Bank Draft, Loan,Project Funding, Credit Card Loading, POS TERMINAL offline and online. We are ready to work with you depending the offers you are Interested on.We Want Reliable Client not time Wasters. We FINANCE PROJECTS, We also Monetize BG, SBLC. We are tested and trusted. You should respond via the electronic email  ID (donciagurero7@yahoo.com) Thanks. Mrs.Doncia Gurero 15. veebruar 2018
CHRISTOS I GOT MY PROGRAMMED BLANK ATM CARD TO WITHDRAW A MAXIMUM OF $5000 DAILY. I AM SO EXCITED BECAUSE I ORDERED AND PAID FOR DELIVERY, DIDN'T GET SCAMMED, AND I NOW OWN MY HOME, MY BUSINESS HAS GROWN BIGGER. GEORG BEDNORZ (georgbednorzhackers@gmail.com) IS THE NAME OF THIS USA HACKER THAT GAVE ME THE CARD AND ALSO HE IS OFFERING ALL KINDS OF LOAN WITH ONLY 2% INTEREST RATE. 20. veebruar 2018
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: