Anna puidule uus ilme - nägusa välimuse saavad fassaadid, terrassid ja aiamajad

25. mai  Madis. Kommentaarid: 3
Kevad-suvi on remondi- ja ehitusaeg. Paljude puhkuselolijate pead on tulvil ideid ja inspiratsiooni, kuidas kodu värskendada – peagi saavad fassaadid, terrassid ja aiamajad nägusa välimuse.

Hiljuti oma tootevaliku ilmet muutnud värvide, lakkide ja emailide tootja Alpina on viimaste kümnendite jooksul püsinud Saksamaa meistrimeeste nõutumate kaubamärkide hulgas. Koduste remonditööde tegijad on Alpina kompetentsust usaldanud juba üle saja aasta. Ehitusnõu ja värvilahendusi on sakslastel pakkuda meilegi.

Et maja väärtus säiliks
 
Eestlaste lemmikmaterjal puit harmoneerub meie loodusega ning võimaldab ainulaadseid ehituslahendusi. Õigesti ja kvaliteetsete värvidega töödeldud puitpinnad püsivad pikka aega kaunina, olgu tegu uusehitise või vana majaga, mille fassaad peab taluma nii talvist külma kui ka kõrvetavat suvepäikest, lõputut vihma ning pidevaid külmumisi-sulamisi.
Seetõttu on iseäranis oluline, et fassaadivärv kaitseks ilmastikumõjude ja niiskuse eest ning ennetaks vetikatest ja seentest tingitud kahjustusi. Ühtlasi peab fassaadivärv olema piisavalt tugev, et seina najale võiks muretult toetada jalgratta, murutrimmeri või muud tarvilikku. Mida süsteemsemalt maja viimistleda, seda kauem see rikkumatuna püsib ning seda vähem raha kulub renoveerimisele, soovitavad Alpina spetsialistid.
Nagu teame, on puit n-ö elav materjal, seega niiskuse ja temperatuuri toimel pidevas muutumises. Puitfassaadivärv Die Langlebige für Holzfassaden pakub lisaks õhukesele ja hingavale pealispinnale head nakkuvust ja vastupidavat värvitooni. Kattekiht säilitab puidule omase tekstuuri ja takistab värvi mahakoorumist. Mõistagi peavad aluspinnad olema puhtad, kuivad, kandevõimelised ja vabad nakkumist takistavatest ainetest. Puitdetailid, mis on kaetud vanade mattide kandevõimeliste värvikihtidega, tuleb põhjalikult puhastada.

 


Nägu päikese poole!

Olgugi, et meie kliimas saab suvesooja nautida vaid mõned kuud aastas, tähendab terrass nii mõnelegi majaomanikule tänuväärset lisatuba. Meie suveterrasside juurde kuuluvad kindlasti rohetavad lillekastid, grill ja puidust aiamööbel. Viimast – nagu ka terrassi – tuleb tingimata kaitsta niiskuse ja mustuse eest. Oluline on mööblit õlitada, misjärel saab puit vabalt hingata, olles samas kaitstud UV-kiirte, mädaniku, sinetuse ja teiste võimalike ohtude eest. Õli abil saavad värske väljanägemise isegi vanad ja tuhmunud täispuidust mööbliesemed.
Olgu tegemist aiamööbli või -maja, puitpõranda või -terrassiga – pindu tasuks viimistledaAlpina Öl für Terrassen hooldusõliga, mis säilitab puidu loomuliku tekstuuri ja võimaldab sel pikka aega välja näha nagu uus. Õli jätab puidule siidjas-läikiva tooni, olles kulumiskindel, elavdades värve ja kaitstes niiskuse eest nii sise- kui välistingimustes. Eksperdid soovitavad puiduõli pinnale kanda õhukeselt, misjärel kõik liigne pinnalt puhta lapiga maha pühkida. Värske puit peab enne viimistlemist kindlasti päikese käes kuivama. Puiduhooldusvahend Öl für Terrassen on veepõhine ning kasutamise ja kuivamise ajal peaaegu lõhnatu. Niisiis on kvaliteetne elukeskkond ja tervislik sisekliima garanteeritud. Kuigi on veel südasuvi, peaks arvestama sedagi, et sügise saabudes pole soovitatav puidust aiamööblit õue jätta, kuna talvise jäätumisega võib mööblile hukatuslikuks saada vesi, mis tungib esemete mikropragudesse ja lõhub puitu.

 

       


Benson Yuri Kas teil on vaja laenu? Meie firma nimi on Siioni finantsteenuste piiratud, anname välja laenu huvitatud klient, kes otsivad laenude parandada oma elu, me saame aidata teil mis tahes summa laenu. Minimaalne summa, mille me laenata on 5000 $. Maksimaalne summa, mille me laenata on $ 20000000 dollarit. Aastaintress on 3%. Et saada rohkem infot, e-post: zionfinance01@gmail.com 3. juuli 2016
stephen donald GENERIC FINANCIAL MANAGEMENT PLC is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at GENERIC FINANCIAL MANAGEMENT PLC and certainly we will set your business on the right path with our sound and quality financial advice and services. Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs. Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG / SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt. 4. Age: One Year, One Month 5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 6. Delivery: Bank to Bank swift. 7. Payment: MT-103 or MT760 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. Name;Stephen Donald Email;genericfinancialmanagementplc@gmail.com Skype;genericfianacialmanagementp 6. aprill 2018
AZRA ISHAQUE We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+2% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+2% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact name: Azra Ishaque Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com Skype : lintel.financialservicesplc 23. mai 2018
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: